Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 09:54, 13 wrz 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824



I na koniec hortensje które dostałam. Cudne są. Muszę je kupić tylko nie wiem czy to limki czy vanila frice. ....

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 09:56, 13 wrz 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Rojodziejowa napisał(a)
O, ale trafiłam!! W sam raz na zdjęcia
No roślinki utuczone już na tym froncie





No rozrosly się. Zaraz je będzie trzeba rozsadzać
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Rojodziejowa 10:06, 13 wrz 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8384
Aga, jest pięknie! Dobrze, że Cię wywołałyśmy, bo byś się zdjęciami nie podzieliła
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Jagodaa 10:37, 13 wrz 2020


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Pięknie śś się zagęściły, bardzo ładnie wyglądają w tych poletkach carexow . Rozchodniki to Matrona? Podglądam, jak ona wygląda w pełnej krasie w ogrodach.
Tak zielono, że jeszcze zupełnie nie jesiennie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Wiolka5_7 11:23, 13 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Ale trafiłam przepięknie masz Aga ! wszystkie rabaty zachwycają ! nawet te nowe już ładnie podrosły

ŚŚ boskie w tych carexach ! rozchodniki z rozplenicami to samo

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 12:07, 13 wrz 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Rojodziejowa napisał(a)
Aga, jest pięknie! Dobrze, że Cię wywołałyśmy, bo byś się zdjęciami nie podzieliła



Asia no z czasem faktycznie u mnie ciężko. Tyle mam planów a nic nie mogę ruszyć do przodu. A co tam u Ciebie? Działasz coś?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 12:13, 13 wrz 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Jagodaa napisał(a)
Pięknie śś się zagęściły, bardzo ładnie wyglądają w tych poletkach carexow . Rozchodniki to Matrona? Podglądam, jak ona wygląda w pełnej krasie w ogrodach.
Tak zielono, że jeszcze zupełnie nie jesiennie .


Hej Jagoda! ŚŚ uwielbiam. Zupełnie bezobslugowe a owoce mają pyszne! Rozchodniki to matrona. Na razie mam tylko te ale przymierzam się do jakichś białych jasnych. Chciałabym w nich i red baronach utopić brzozy. A jesień juz widać i czuć
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 12:22, 13 wrz 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale trafiłam przepięknie masz Aga ! wszystkie rabaty zachwycają ! nawet te nowe już ładnie podrosły

ŚŚ boskie w tych carexach ! rozchodniki z rozplenicami to samo

Pozdrawiam


Hey Wiolus! Dumam właśnie nad tymi carexami pod śś. Bo ładnie rosną i zaczynają wypuszczać nowe rozlogi. I tak miało być ze zarośnięte będą całe kwatery. Ale jak tak patrzę na nie z górnego pietra to takie usystematyzowane w rzędach fajnie wyglądają. A tak w ogóle to podziwiam Twoje rabaty i się nimi zachwycam tylko nie zawsze mam już czas i siłę żeby pisać.
Wiola a te hortensje u mnie na stole to nie będą limki? Osoba która mnie nimi obdarowala nie wie co to za jedne. ...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 12:49, 13 wrz 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Napisałam powyżej ze z rozchodnikow mam tylko matrone. A zapomniałam jeszcze o nowym nabytku NN. Zdobi miejsce w moim ogrodzie w którym najbardziej lubię wypoczywać.

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Rojodziejowa 13:10, 13 wrz 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8384
Agi2006 napisał(a)



Asia no z czasem faktycznie u mnie ciężko. Tyle mam planów a nic nie mogę ruszyć do przodu. A co tam u Ciebie? Działasz coś?


Coś o tej wolnej realizacji planów wiem Raptem wczoraj w końcu posadziliśmy Hamelny pod grabami No i mam nadzieję, że jutro wiata w końcu stanie na płycie
A poza tym początek roku szkolnego to dla nas ciężki do ogarnięcia czas, więc szaleństw nie będzie. Jak zwykle się zdecydować nie mogę, pomysły z dnia na dzień coraz to inne
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies