Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

iwka 23:28, 23 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
No i ja się w końcu doczlapalam do Ciebie, i nie wiem co napisać
pięknie i tyle,co tu dużo mówić, wyroby z betonu super, jak to fajnie jak ma się pomysł i jeszcze dodatkowo zdolnosci trawy tez uwielbiam, rozyczke w takim kolorze mialam ale mi zmarzla
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
inag 00:17, 24 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
No w końcu! Opłacało się czekać. Kurcze, te szalunki to robisz wręcz idealne! Widać od razu, że perfekcjonistka z Ciebie Wg mnie powinnaś robić takie rzeczy i sprzedawać. Byłoby to idealne połączenie tego co kochasz z pracą zarobkową a i klienci byliby w niebo wzięci!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Sonka 06:36, 24 sie 2015


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2246
Zajrzałam i co? Zadziwiłaś mnie po raz kolejny pomysłami i wspaniałą realizacją, domek obłędny, bardzo lubię takie formy, kule również, ja też o tym myślałam, ogród tworzysz pięknie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Konieczki 06:54, 24 sie 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
No tyle stron do cofnięcia i to tylko przez weekend. Fajnie Ci to wszystko wychodzi. Tak industrialnie i hardkorowo. Odnośnie lamp w salonie mój eM chce mnie zabić bo soę nie mogę zdecydować (już jestem prwie prawie pewna)
Ps. A wapno to się chyba dodaje ale do zaprawy murarskiej a nie do betonu (mogę się mylić od ukończnia studiów upłyęło już trochę)
____________________
Zielonym do góry... :)
nawigatorka 08:42, 24 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Anda napisał(a)
Witam Trafiłam na Twój wątek i od razu też na nowe fotki. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Lubie takie surowe klimaty, mam tu na myśli lampę z odzysku. Twoje betonowe dzieła są super. Bardzo ładny ogród, śliczne trawy. Właśnie trawy będę u mnie na wiosnę dosadzać, bo mi ich bardzo brakuje. Czy mogę liczyć na pomoc doświadczonej trawomanki?



Chetnienpomoge w temacie traw jeśli wiedzybmi wystarczy traw chyba nigdy za wiele bo ja też gdy poszukuje odpowiednych nasadzeń obowizkowo zawsze rozważam trawy ibmusi ich u mnie jeszcze przybyć tez Lubie surowe klimat ale to chyba widać komplementy mnie ogromnie ciesza dziekuje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:44, 24 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
betoniaki wymiatają a zdjęcia ogrodu jak zawsze cudne

Olu zazwyczaj gdy ostatnio wstawiam zdjęcia zamieszczasz swoje i Ty i za każdym razem mnie zawstydzasz. Ale Twoje pochwały są dla mnie także pozytywna motywacja.dziekuje
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:47, 24 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
No i ja się w końcu doczlapalam do Ciebie, i nie wiem co napisać
pięknie i tyle,co tu dużo mówić, wyroby z betonu super, jak to fajnie jak ma się pomysł i jeszcze dodatkowo zdolnosci trawy tez uwielbiam, rozyczke w takim kolorze mialam ale mi zmarzla

Moje betonki to tez pierwsxe egzemplarze.ok kul mam kilka ale poza tym każde podejście do betonu to pierwszy raz.

Gdy M zobaczyl lampe zapytał co to za pocisk stoi w warsztacie a później czemu ten beton taki parchaty mi wyszedł...

A róże miałaś dokładnie te odmianę?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:50, 24 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
No w końcu! Opłacało się czekać. Kurcze, te szalunki to robisz wręcz idealne! Widać od razu, że perfekcjonistka z Ciebie Wg mnie powinnaś robić takie rzeczy i sprzedawać. Byłoby to idealne połączenie tego co kochasz z pracą zarobkową a i klienci byliby w niebo wzięci!

Profesjonalista to murarz jest nie ja. A najlesze sxalunki to w koszach na śmieci lądują.
Nawet nie wiesz jak chciałabym takie rzeczy robić zawodowo jeśli zajmiesz się moim marketingiem i znajdziesz klientów to mozemy razem otwoarzyc biznes
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:54, 24 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sonka napisał(a)
Zajrzałam i co? Zadziwiłaś mnie po raz kolejny pomysłami i wspaniałą realizacją, domek obłędny, bardzo lubię takie formy, kule również, ja też o tym myślałam, ogród tworzysz pięknie.

Tak cieszą takie miłe słowa...dziękuję ogród jeszcze dużo pracy wymaga i w tym roku niewiele roślin przez domek się pojawiło.i za rok znów beton w ogrodzie się pojawi i nie mam na myśli to kul a murki do naprawy....
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:56, 24 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
No tyle stron do cofnięcia i to tylko przez weekend. Fajnie Ci to wszystko wychodzi. Tak industrialnie i hardkorowo. Odnośnie lamp w salonie mój eM chce mnie zabić bo soę nie mogę zdecydować (już jestem prwie prawie pewna)
Ps. A wapno to się chyba dodaje ale do zaprawy murarskiej a nie do betonu (mogę się mylić od ukończnia studiów upłyęło już trochę)

To fajmnie masz ze możesz swobodnie wybierać tak jak pisałam u mnie będzie to jedyna na parterze lampa dekoracyjna.za to duża...

Z wapnem juz mnie M pouczyl-dodaje kleistosci zaprawie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies