Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Zeta 22:46, 24 sie 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Super pomysł z tymi gwiazdami i lampą
Złote rączki
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
nawigatorka 23:07, 24 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zeta napisał(a)
Super pomysł z tymi gwiazdami i lampą
Złote rączki

Za to Twoje pomysły są natchnieniem i mobilizacja do odgrzania starych planów-młodszej juz uszylam girlande i jestem na dobrym tropie upolowania drewnianej szpuli na stolik jutro może wieniec jesienny skroje...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
makkasia 11:05, 25 sie 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
nawigatorka napisał(a)

A ja o piłkch myślę ale spodziewałam się, zę nie będzie tak łatwo - a stabilizowałaś je jakoś np w piasku?

Tak wkładałam je w piasek w dużym pojemniku aby wyprofilować formę dopiero póżniej wycinałam otwór i lałam beton ale i tak wyszły troczę nieforemne. Nie wiem może piasek powinien być bardziej mokry?
macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
nawigatorka 21:08, 25 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
makkasia napisał(a)

Tak wkładałam je w piasek w dużym pojemniku aby wyprofilować formę dopiero póżniej wycinałam otwór i lałam beton ale i tak wyszły troczę nieforemne. Nie wiem może piasek powinien być bardziej mokry?
macham

Szkoda bo wlasnie tak planowałam z duża piłka...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:14, 25 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
natchniona wczorajszym jesiennym wiankiem Zety, uwilam dzis własny- a właściwie uwilam Ju na wiosnę a jedynie udekorowali teraz. Juz nie wiem który to... Na razie wisi nad kominkiem bo zastanawiam sie jeszcze czy to juz jego czas...? Wyszedł troche Eko/rustykalne-jak nie u mnie, ale co tam czapeczki w szafie czekały od ubiegłego roku na ten moment

Dzis moja Czterolatka powiedziała: Mamo masz juz za duzo wieńców, nie możesz robić więcej. Teraz ja bede robiła wieńce i trzeba przyznać ma racje

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 21:19, 25 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Widziałam już wcześniej gwiazdki i kule i nie mogę dojść jak to z pilka się robi? Świetne betoniki tysz uwielbiam ! pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 21:57, 25 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)
Widziałam już wcześniej gwiazdki i kule i nie mogę dojść jak to z pilka się robi? Świetne betoniki tysz uwielbiam ! pozdrawiam

Piłka jeszcze nie rozkminiona najlepsze jednak szklane kule a ze mamy miotly (już kiedyś był festiwal czarownic i to chyba u Ciebie) to i każda jakąś kule znajdzie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 22:07, 25 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

Piłka jeszcze nie rozkminiona najlepsze jednak szklane kule a ze mamy miotly (już kiedyś był festiwal czarownic i to chyba u Ciebie) to i każda jakąś kule znajdzie

No.to wszystko jAsne dlaczego ja nie moge u siebie żadnej kuli znaleźć!!!!!!
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
lindsay80 22:09, 25 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
To nic, że już masz dużo tych wianków, jeśli wszystkie Ci tak pięknie wychodzą to rób do woli i sprzedawaj, żeby inni tez mogli się cieszyć takimi cudeńkami!
Ja tępa strzała w takich tematach to z chęcią bym nabyła jakiś
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 22:14, 25 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
To nic, że już masz dużo tych wianków, jeśli wszystkie Ci tak pięknie wychodzą to rób do woli i sprzedawaj, żeby inni tez mogli się cieszyć takimi cudeńkami!
Ja tępa strzała w takich tematach to z chęcią bym nabyła jakiś

To Cie zdziwię bo ja mam ich dużo bo większość sprzedaje właśnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies