Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 16:29, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Obiecałam pokazac na co mieszałam taczke betonu - a właściwie mój drogi M cierpliwy na najbardziej "twórcze" pomysły.Troche zatem poszło na gwiazdę a trochę na nowe świeczniki.
pamiętacie poprzednie?



a teraz mam takie.... widzicie moja miarkę




Wszystkie mają dostać szklane klosze (wazony) i świece. Wytrzymałam tydzień - tyle schły. i nie wiem czy dłużej je robiłam czy wyciągałam... Rura pvc dała fajny efekt gładkiego betonu z niewielkimi otorami od powietrza - taką fakturę lubie najbardziej, z tektury wyjdą parchate, ze szkła jeszcze bardziej szkliste. największy chyba jest cięższy ode mnie...


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 16:37, 26 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Fajna kolekcja wyszła!
A te klosze szklane to gdzie kupujesz?
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 16:40, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)
Jakie to trawy w cisach?

gracki roczniaki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:41, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
Fajna kolekcja wyszła!
A te klosze szklane to gdzie kupujesz?

ale pytasz o ten klosz ze świecą?to wazon
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 16:47, 26 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)

ale pytasz o ten klosz ze świecą?to wazon


no tak - już doczytałam.
Kurcze a ja mam sporo jakichś kawałków rur pcv, stalowych do wentylacji i już myślę, żeby kiedyś spróbować z tym betonem podziałać.

W ogóle między innymi za Twoją przyczyną zaczęłam inaczej postrzegać różne rzeczy, które kiedyś wg mnie po prostu miały lądować w koszu.
Np. mam spore zapasy łupin po orzeszkach pistacjowych a teraz nawet pestki z wiśni zostawiłam i zimą bedziemy z Mileną robić jakieś dekoracje świąteczne hand made
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 16:54, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


no tak - już doczytałam.
Kurcze a ja mam sporo jakichś kawałków rur pcv, stalowych do wentylacji i już myślę, żeby kiedyś spróbować z tym betonem podziałać.

W ogóle między innymi za Twoją przyczyną zaczęłam inaczej postrzegać różne rzeczy, które kiedyś wg mnie po prostu miały lądować w koszu.
Np. mam spore zapasy łupin po orzeszkach pistacjowych a teraz nawet pestki z wiśni zostawiłam i zimą bedziemy z Mileną robić jakieś dekoracje świąteczne hand made

Nawet nie wiesz jak mnie to cieszy. też wczoraj obierałam pistacje i zastanawiałam sie czy ich nie zostawić. Cieszy mnie, żę otwieram niektórych na inne tory myslenia a to, żę uczysz przy okazji tego Corke to tym bardziej super. Moja dziś dekorowała swój wieniec z wiosny - sama ja tylko wyciskałam jej klej na goraco - i wyszło super - mój wisi na drzwiach - jej nad kominkiem

A rury bardziej polecam PVC - i plastik i blacha trudne do rozerwania ale plastik przynajmniej nie potnie Ci rąk. Jak byś robiła coś wiekiego to pomyśl o zbrojeniu.

czy to znaczy, że zjadłaś wiśnie z nalewki...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 17:04, 26 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)

Nawet nie wiesz jak mnie to cieszy. też wczoraj obierałam pistacje i zastanawiałam sie czy ich nie zostawić. Cieszy mnie, żę otwieram niektórych na inne tory myslenia a to, żę uczysz przy okazji tego Corke to tym bardziej super. Moja dziś dekorowała swój wieniec z wiosny - sama ja tylko wyciskałam jej klej na goraco - i wyszło super - mój wisi na drzwiach - jej nad kominkiem

A rury bardziej polecam PVC - i plastik i blacha trudne do rozerwania ale plastik przynajmniej nie potnie Ci rąk. Jak byś robiła coś wiekiego to pomyśl o zbrojeniu.

czy to znaczy, że zjadłaś wiśnie z nalewki...


Moja córka ma znacznie więcej pomysłów ode mnie, ona uwielbia coś tworzyć u mnie z zapałem do takich rzeczy gorzej.
A porady na temat rur na pewno wykorzystam.

Wszystkie wiśnie do nalewek wypestkowałam, dodawałam potem po kilka pestek do każdego słoika - na razie nalewki na etapie potrząsania słoikami, niedługo przelewanie.
____________________
Tu ma być ogród :)
iwka 17:44, 26 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)
Obiecałam pokazac na co mieszałam taczke betonu - a właściwie mój drogi M cierpliwy na najbardziej "twórcze" pomysły.Troche zatem poszło na gwiazdę a trochę na nowe świeczniki.
pamiętacie poprzednie?



a teraz mam takie.... widzicie moja miarkę




Wszystkie mają dostać szklane klosze (wazony) i świece. Wytrzymałam tydzień - tyle schły. i nie wiem czy dłużej je robiłam czy wyciągałam... Rura pvc dała fajny efekt gładkiego betonu z niewielkimi otorami od powietrza - taką fakturę lubie najbardziej, z tektury wyjdą parchate, ze szkła jeszcze bardziej szkliste. największy chyba jest cięższy ode mnie...




Rozwalilas mnie tymi swiecznikami, piękne są, piękne !!! Szkoda, ze nie pasują do mojego ogrodu
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 18:26, 26 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)







Wiesz co Asiu,ja ze swoją doniczką to się muszę schować
____________________
Pogubiłam się po drodze
Loosiuu 18:54, 26 sie 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Śliczne. Szkoda, że u mnie nie pasują takie

Zobacz do mnie. Te rozplenice w dwóch rzędach co na fotce są z takich siewek jak ty masz Na drugi rok też takie będziesz miała
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies