Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Konieczki 20:42, 26 sie 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Super no ale przecież nie mogło być inaczej
____________________
Zielonym do góry... :)
leon60 21:19, 26 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Konieczki napisał(a)
Super no ale przecież nie mogło być inaczej

dokładnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
inag 21:20, 26 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Błagam Cię o jedno: Jak będziesz następnym razem pokazywać co zrobiłaś z betonu i nie tylko, wejdź proszę na mój profil i zostaw krótką wiadomość o treści: "Dla własnego zdrowia psychicznego nie wchodź dziś do mnie i nie oglądaj zdjęć!"

Piękne!
Zbierałam się do zrobienia własnej kuli z betonu ale właśnie podjęłam decyzję, że jednak nie będę się denerwowała
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
amelia_b 21:23, 26 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
inag napisał(a)
Błagam Cię o jedno: Jak będziesz następnym razem pokazywać co zrobiłaś z betonu i nie tylko, wejdź proszę na mój profil i zostaw krótką wiadomość o treści: "Dla własnego zdrowia psychicznego nie wchodź dziś do mnie i nie oglądaj zdjęć!"

Piękne!
Zbierałam się do zrobienia własnej kuli z betonu ale właśnie podjęłam decyzję, że jednak nie będę się denerwowała

____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 21:29, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Moja córka ma znacznie więcej pomysłów ode mnie, ona uwielbia coś tworzyć u mnie z zapałem do takich rzeczy gorzej.
A porady na temat rur na pewno wykorzystam.

Wszystkie wiśnie do nalewek wypestkowałam, dodawałam potem po kilka pestek do każdego słoika - na razie nalewki na etapie potrząsania słoikami, niedługo przelewanie.

A już myślałam że poslychalas mojej sugesti odnośnie jedzenia wiśni z nalewki

Na pewno córka Cie zmotywuje i coś pięknego na święte przygotujecie. Tylko nie zapomnij pokazać
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:30, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)


Rozwalilas mnie tymi swiecznikami, piękne są, piękne !!! Szkoda, ze nie pasują do mojego ogrodu

Dziękuję
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:31, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)

Wiesz co Asiu,ja ze swoją doniczką to się muszę schować

Nie chowaj nie chowaj.piękne Ci wyszły i to jeszcze większy kaliber- a to łatwe nie jest.podziwiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:34, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Loosiuu napisał(a)
Śliczne. Szkoda, że u mnie nie pasują takie

Zobacz do mnie. Te rozplenice w dwóch rzędach co na fotce są z takich siewek jak ty masz Na drugi rok też takie będziesz miała

O fajnie ze pamietales dziękuję.faktycznie juz ładne sadzoneczki.ja juz przygotowalam ziemię pod swoje siewki-wielki pas ziemi dla takich malenstw.tylko tak tam sucho teraz ze aż żal mi je sądzić.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 21:36, 26 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)
Obiecałam pokazac na co mieszałam taczke betonu - a właściwie mój drogi M cierpliwy na najbardziej "twórcze" pomysły.Troche zatem poszło na gwiazdę a trochę na nowe świeczniki.
pamiętacie poprzednie?



a teraz mam takie.... widzicie moja miarkę




Wszystkie mają dostać szklane klosze (wazony) i świece. Wytrzymałam tydzień - tyle schły. i nie wiem czy dłużej je robiłam czy wyciągałam... Rura pvc dała fajny efekt gładkiego betonu z niewielkimi otorami od powietrza - taką fakturę lubie najbardziej, z tektury wyjdą parchate, ze szkła jeszcze bardziej szkliste. największy chyba jest cięższy ode mnie...



Super!!!! A te dziurki na powierzchni betonu to i ja uwielbiam....
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 21:38, 26 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
Super no ale przecież nie mogło być inaczej


leon60 napisał(a)

dokładnie


Mylicie się moje drogie.jakby nie wyszło bym nie pokazala.a ostatnio dla Waszego pocieszenia robiłam ponownie w ramach prezentu te małe świeczniki i mi sie polamaly... Wylodowaly w koszu.dobrze ze te wyszły bo by się w koszu nie mieściły
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies