Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 09:17, 28 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)


Dobytek ucierpiał?

Na szczęście nie.a dzieci i ubrania się domyly
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:17, 28 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)


Az poszedłem zobaczyć gdzie moje słowa wcisnalem Zresztą to żadne słowa, bo i tak... zaniemówiłem

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kuba 18:35, 28 sie 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
i tak z kreatywnych matek rodzą się kreatywne dzieci
gratuluję pomysłów i fajnej zabawy
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
inag 00:33, 29 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Uprzejmie donoszę, że mam biedronkowe farby do malowania palcami - jedne z oststnich trzech sztuk. Oj będzie się działo
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Izolda 07:44, 29 sie 2015

Dołączył: 24 wrz 2013
Posty: 200
Cześć Nawigatorko, widzę, że też bawisz się betonem i fajnie Ci to wychodzi. Dla uzyskania szklistej powierzchni, szczególnie kul, dodaję do betonu taki impregnat zabezpieczający przed przemarzaniem w płynie. Dobrze zabezpiecza powierzchnię, moje kule leżą już na rabacie kilka lat i nie pękają ani nie porastają glonami.
Jako formy stosuję metalowe miski do sałatek z Ikea, są w kilku rozmiarach, wychodzi ładny nowoczesny kształt mis.
____________________
nawigatorka 08:40, 29 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Izolda napisał(a)
Cześć Nawigatorko, widzę, że też bawisz się betonem i fajnie Ci to wychodzi. Dla uzyskania szklistej powierzchni, szczególnie kul, dodaję do betonu taki impregnat zabezpieczający przed przemarzaniem w płynie. Dobrze zabezpiecza powierzchnię, moje kule leżą już na rabacie kilka lat i nie pękają ani nie porastają glonami.
Jako formy stosuję metalowe miski do sałatek z Ikea, są w kilku rozmiarach, wychodzi ładny nowoczesny kształt mis.

I dziękuję za cenne rady.impregnat taki znam ale w proszku i nie myślałam że wpływa on na fakturę.a miśki- wiemno jakich mówisz.Ty je zostawiasz w formie misek czy sklejasz na kule? To byłaby fajna wielorazowa forma.a dobrze wiciaga się z takiej miśki beton? Dziękuję za miłe słowa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:40, 29 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
Uprzejmie donoszę, że mam biedronkowe farby do malowania palcami - jedne z oststnich trzech sztuk. Oj będzie się działo

Super milej zabawy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Izolda 08:54, 29 sie 2015

Dołączył: 24 wrz 2013
Posty: 200
Miski smaruję lekko olejem dobrze wychodzą. Do środka wkładam mniejszą miskę obłożoną folią i obciążam. Na dno daję 4 cm kawałek rurki od karnisza, robi za odpływ i podtrzymuje wewnętrzną miskę. Duże formy wykładam grubą folią, wtedy są takie rowki na powierzchni, to też ma swój urok, szczególnie do form rustykalnych z hypertufy. Nie sklejałam ich dotąd ale może warto spróbować. Kule robiłam z kloszy, szkoda, że to jednorazowa forma.
____________________
Madzenka 08:58, 29 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czytam te porady betonowe i czytam... Ale ja nie mam serca do takich rzeczy. Poogladam sobie u Ciebie te cudenka
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polinka 09:04, 29 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
W pon. zaczynam kopiować Twój domek ogrodnika a raczej dach domku

W sprawie buksów odezwała się do mnie Kasia, która była wiosną na plantacji i było wszystko ok.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies