Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 07:41, 02 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


Hi, hi znam ten ból
No wlasnie. Jakieś cisy większe mam na oku ale czasu po nie jechać już mie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 07:42, 02 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Johanka77 napisał(a)
Oblizałam się
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 07:46, 02 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)



Asia, wiosną przytnij jej tę gałązkę, niech wypuści pędy owocowe i nieowocowe (nie wiem jak to się fachowo nazywa, acha krótkopędy są owocowe, ale wiem jak to się robi, bo eksperymentowałam i uczyłam się na swoich), a nie tylko takie coś. Wtedy zacznie rodzić, a Ty dalej będziesz prowadzić jeden na długości po drucie. Teraz nie ma potrzeby rodzić. Ona wypuści ponownie gałązkę i zacznie rodzić.

Czym są one mocowane do drutu? To zielone to? Jeśli drut w gumie to ściągnij i zamień na normalne gumki szkółkarskie. Twoje Golden Hornet (obiecują, obiecuję maga zdjęcie, tylko zawsze jest ciemno albo nie mam aparatu, a komórką nie chcę) tak mi wrosły u siostry przez ten drut pod ciężarem owoców.


Werbena w saganie pięknie się prezentuje, takoż rewolucja na froncie.

taki tez mam Ewo plan co do gruszy. Przyczepiać jadalni takimi klamerkami do galezi albo drutem szkolkarskim ale z duza dawka luzu i często to zmienim.
Może kiedyś podglądne Cię na żywo ale wiesz jak na razie nic to idzie
Rewolucja powili się robi. Mam tylko nadzieje ze zima nas nie zastanie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 07:48, 02 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
Cudna jesień i czekam na gotowy front
krawezniki są. Ścieżka prawie tez. Bukszpany przeniesione choc wyglądają koszmarnie na razie Ok kolor i kształt nic nie przypomina. Wylany jest tez fundament pod ławkę i kupione irgi. Ale fotki to chyba na wiosne bo teraz to jakos nie wyglada jeszcze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Pszczelarnia 17:51, 15 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Puk, puk.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
nawigatorka 07:20, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)
Puk, puk.
kto tam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
wiklasia 09:27, 16 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
nawigatorka napisał(a)
kto tam

tak po cichutku i wielkiej tajemnicy zdradzę Ci, że całe stado wielbicieli twojego ogrodu się tu przyczaiło i czeka na jakiś znak życia od Ciebie i Twojego ogrodu.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
nawigatorka 10:08, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
wiklasia napisał(a)

tak po cichutku i wielkiej tajemnicy zdradzę Ci, że całe stado wielbicieli twojego ogrodu się tu przyczaiło i czeka na jakiś znak życia od Ciebie i Twojego ogrodu.
żyję. ogród też ale, że intensywnie to jakoś mnie tu ostatnio mniej ciągnie ale pomyslę nad obrazkowymi znakami obiecuję
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Agi2006 10:43, 16 paź 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824

tak po cichutku i wielkiej tajemnicy zdradzę Ci, że całe stado wielbicieli twojego ogrodu się tu przyczaiło i czeka na jakiś znak życia od Ciebie i Twojego ogrodu.

Tak to prawda. Czekamy!!!!!!!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
nawigatorka 16:58, 16 paź 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Przerabiana rabata jest w 2/3 srogi. Jest nowa linia obrzeży. Przesadzone kilkanascie albo nawet kilkadziesiąt bukszpanow. Wylany fundament pod ławkę i wymurowana ławka z piaskowca. Ułożona ścieżka swobodna. Posadziłam tez kulka sesleri jesiennych. Przyjechał wczoraj głaz ale trzeba przenieść go na właściwe miejsce jeszcze. Potem pozostanie posadzenie cisów w lini ławki i irgi po całości. Mamy tez plan zespawac w końcu brakujące przęsła ogrodzenia.
Krajobraz księżycowy bo wszędzie jeszcze wykopy, spadające liscie lip i nieprzerobiony do konca obornik
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies