Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

gusiarz 18:25, 15 lis 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
nawigatorka napisał(a)

Ale buraka zapuscilam jak milo.dziekuje choc wiem ze to przesadzone ciesze sie niezmiernie z.wizyty murkowej koleżanki.ha dobrze trafilas kopalam z M fundamentu pod kolejny murek.
Zapraszam czesciej
I nic nie przekopuj jest bosko


W żadnym wypadku nie przesadzam z opinią... Bosko, bosko, bosko! W murkach siła
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
polinka 18:49, 15 lis 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)

Bedzie to u mnie juz postanowione.nawet wyliczylam min 1000 molinii mi potrzeba


Osz chole...! 1000 molinii to jak plantacja Może uda się od Jagody z lasu ściągnąć

Przyszłam zapytać czy dawałaś gdzies instrukcję gwiazdek betonowych?
Jutro trochę Cię pomęczę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 19:11, 15 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
gusiarz napisał(a)


W żadnym wypadku nie przesadzam z opinią... Bosko, bosko, bosko! W murkach siła

tak sie ciesze i duma mnie rozpiera
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 19:15, 15 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


Osz chole...! 1000 molinii to jak plantacja Może uda się od Jagody z lasu ściągnąć

Przyszłam zapytać czy dawałaś gdzies instrukcję gwiazdek betonowych?
Jutro trochę Cię pomęczę

Nie nie robilam instrukcji ale Iwona robila przedwczoraj
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5591-od-nowa-na-przekor-wszystkim?page=463

Ja dawalam tylko inne zbrojenie-kawalki prętów od ramienia do ramienia,i troche inaczej foliowalam boki.pamietaj by nie robic ramion gwiazdy zbyt blisko krawedzi styropianu bo gwiazda pod naporem betonu pęknie. I przyklej styropian do podloza na ktorym bedziesz robila gwiazde by beton dolem nie wylecial.jakby cos pisz
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 19:42, 15 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Baton na dobre trafil pod strzechy.wszyscy betonuja.a ja wczoraj betonowe jaja zalalam... i choc jeszcze dosychaja to musze przeznac ze wyszly lepiej niz myslalam.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
iwka 20:12, 15 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)
Baton na dobre trafil pod strzechy.wszyscy betonuja.a ja wczoraj betonowe jaja zalalam... i choc jeszcze dosychaja to musze przeznac ze wyszly lepiej niz myslalam.


nooo i to dzięki Tobie, ja dopiero teraz widzę w nim piękno

miałam robić rudolfa, szablon zrobiłam, ale jak zobaczyłam z jaką trudnością szło mi cięcie gwiazdy po prostej, to odpuściłam. Ale to nie znaczy, że nie będę próbować

co do gwiazdy to faktycznie przy owijaniu folią trzeba to zrobić staranniej, ja już w nerwach byłam i tak na odpierdziel mniejszą zrobiłam i średnio wyszła, i cenna uwaga o krawędziach, mi dwie pękły
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
malkul 20:16, 15 lis 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
betonowa królowa w akcji
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 20:33, 15 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)


nooo i to dzięki Tobie, ja dopiero teraz widzę w nim piękno

miałam robić rudolfa, szablon zrobiłam, ale jak zobaczyłam z jaką trudnością szło mi cięcie gwiazdy po prostej, to odpuściłam. Ale to nie znaczy, że nie będę próbować

co do gwiazdy to faktycznie przy owijaniu folią trzeba to zrobić staranniej, ja już w nerwach byłam i tak na odpierdziel mniejszą zrobiłam i średnio wyszła, i cenna uwaga o krawędziach, mi dwie pękły

Strasznie (choc to nie po polski) cieszy mnie to inspirowanie betonem.wogole sie tego nie spodziewalam.fajnie o ile.zprawia to betoniarzom przyjemnosc.ja brzego gwiazdy wykladam taka gru a sztywna folia i wtedy nie ma zmarszczek.
Renifer nie jest latwy,wymaga dobrego i ostrego noza. Ale sie da.ja swojego dzis malowalam drugi raz.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:34, 15 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
betonowa królowa w akcji

Jakbys widziala moje odzieni,rekawice,mieszadlo pyl i pelno betonu wokol to bys stwierdzila ze daleko mi do krolowej...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Luki 20:46, 15 lis 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ja tam dzięki Twoim instrukcjom betonowym mam koncepcje jak wykonać duże kule, ale pomysł muszę przetestować bo nie wiem czy dobrze kombinuję
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies