Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

ana_art 18:13, 09 lut 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
pawel_snopek napisał(a)


Moje wyglądają tak samo i to mnie u nich denerwuje że jak jest mocna zima i trwa długo to one wyglądają ok a jak zimy brak to jest już tak jak na tych fotkach, ja mam parę żurawek i w zeszłym roku je podzieliłem zobaczę czy coś z nich wyrośnie a jak nie to i one wraz z rodzicami idą pa pa. Pozdrawiam
mam identyczne przemyślenia
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kindzia 18:25, 09 lut 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dopiero u siebie pisałam, że muszę poszperać kiedy zacząć drzewa przycinać. Stoją w kolejce klon, wiąz i buczki. A Ty już tniesz. Czyli w weekend cięcie u mnie.
Nie narzekaj na żurawki, odbudują się. Moje mają pewnikiem zeżarte korzenie, część z nich pofrunęła sobie z wiatrem...wielkie żurawy poleciały, stare. Tylko miejsce z resztkami korzeni zostało, cała koronka na wieś poleciała

Jak chcesz zobaczyć moją roczną Cysię, to zapraszam na prywatę do mnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Jana 18:33, 09 lut 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
moje żurawki identyczne, odbudują się ale za jakieś 2 miesiące....o skorupkach nie słyszałam i zamierzam wypróbować piwonie piękne, marzyłam o drzewiastej ale nie wiedziałam, że przemarza, szkoda
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Madzenka 18:43, 09 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu dlatego nie kupuje nowych piwoni bo czekaja az zakwitna te ktore mam... A tak musiałabym znow przesadzać. A obiecałam sobie ze juz nie bede im nic robic, nic a nic.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 19:04, 09 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madzenka napisał(a)
Aniu dlatego nie kupuje nowych piwoni bo czekaja az zakwitna te ktore mam... A tak musiałabym znow przesadzać. A obiecałam sobie ze juz nie bede im nic robic, nic a nic.


Oj Marzena lubi nas rozśmieszac
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:06, 09 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajne piwonie kupiłas. Ja też mam ochotę ale miejsca nie mam. W tamtym roku kupiłam jedna itoh Bartzellę ale mała jeszcze. Zawsze jestem na bieżąco u Ciebie choc nie piszę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ana_art 19:57, 09 lut 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)


Oj Marzena lubi nas rozśmieszac
hahahaha też się śmiałam jak to przeczytałam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gabriela 20:01, 09 lut 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Czyli drzewa już się rozhartowały, skoro płaczą. W Krakowie mielismy dzisiaj 15 stopni na plusie, trochę nie lutowo. Słyszę, że ma się trochę ochłodzić, a u Was będzie najcieplej bo 8 stopni.
Katalpy są chyba kruche, w Wieliczce w parku między Kopalnią a Zamkiem Żupnym rośnie jedna z grubym pniem, ale właściwie jest płożąca, nieźle musiała oberwać dawno temu.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
agata19762 20:11, 09 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu dodatkowy fach w łapkach macie katalpa zrośnięta super !!!
U mnie nadal wieje jak diabli !!!
kiedy będziesz z miedzianem biegać ???
czekam na info
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
chelll 20:43, 09 lut 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Ja jak Bogdzia, jestem co dzień, chociaż się nie odzywam. Czekam na wiosnę u Ciebie
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies