Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Dorotka 20:47, 09 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
moje żurawki też lipa, ale w tamtym roku też brzydkie były po zimie a mimo to odbiły ładnie. Ja swoim daje szanse.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Madzenka 20:54, 09 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Miałam na mysli tylko piwonie


Ah i na dodatek tej wiosny
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
blyxa 23:22, 09 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Sonka napisał(a)
Mnie ciągle nurtuje temat szklarni- jaki rodzaj, jak duża, czy warto. Jest nas dwie osoby dorosłe, dwa psy, dwa koty. Z rzadka syn przybywa w dwójkę. Już byłam zdecydowana na z poliwęglanu o wym. 8x3, czy nie za duża?

Ja też jestem zwolenniczką szklarni (mam w niej podlewanie kropelkowe) i uważam, ze warto. Mam z poliwenglanu bodajże. Jak wiatr powieje w okolicach setki, to czasem płyty latają, ale za to nie stresuje się, ze dzieci coś stłuką.

Mała Mi - jestem pod wrażeniem katalpy. Super, ze się udało, choć patrząc na zdjęcia w życiu bym nie przypuszczała, że tak się ładnie zrośnie
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Sebek 23:32, 09 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Miałam na mysli tylko piwonie


Ah i na dodatek tej wiosny


Uffff, bo już się bałem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
blyxa 10:53, 10 lut 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Ja tam Madzence nie uwierzyłam Czekam niecierpliwie, kiedy się złamie i coś kupi

A przez wywołanie piwonii z lasu to wczoraj posprawdzałam swoje (I przy okazji wysprzątałam z badyli, bo nie zrobiłam tego jesienią) - ślicznie odbijają. Drzewiaste chyba też.

No i zaciekawiłyście mnie tymi piwoniami itoch. Będę robić rabatę, miały być rh lub azalie ale taki itoch brzmi dobrze a jeśłi dodatkowo jeszcze ładnie kwitnie
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
lojalna_ 10:56, 10 lut 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Własnie chciałam napisac ze Marzenka tylko tylko o piwoniach pisze


Aniu macham i prosze dla mnie gdzis werbene zaklepać Twoje potwory sa cudne a ja nasion nie zbierałam ......wiec nie wiem czy sie wysiała czy nie ?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mala_Mi 16:20, 10 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
lojalna_ napisał(a)



Aniu macham i prosze dla mnie gdzis werbene zaklepać Twoje potwory sa cudne a ja nasion nie zbierałam ......wiec nie wiem czy sie wysiała czy nie ?


Ha, ha.. wiosna idzie.. Jola się pojawiła u mnie
Jest duża szansa że Twoja przezimuje, a wysieje się na pewno o ile nie przycięłaś na zimę.
Zobaczymy czy moja w szklarni przezimuje.. na razie żyje Tylko w tym roku zadołowałam dużo mniej. Lenistwo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:36, 10 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
blyxa napisał(a)
Ja tam Madzence nie uwierzyłam Czekam niecierpliwie, kiedy się złamie i coś kupi

A przez wywołanie piwonii z lasu to wczoraj posprawdzałam swoje (I przy okazji wysprzątałam z badyli, bo nie zrobiłam tego jesienią) - ślicznie odbijają. Drzewiaste chyba też.

No i zaciekawiłyście mnie tymi piwoniami itoch. Będę robić rabatę, miały być rh lub azalie ale taki itoch brzmi dobrze a jeśłi dodatkowo jeszcze ładnie kwitnie


Drzewiaste rosną wolno.. w zasadzie stoją w miejscu.. to też ich wada.
Ciekawe jakie będą Itoh??


Ja też jestem zwolenniczką szklarni (mam w niej podlewanie kropelkowe) i uważam, ze warto. Mam z poliwenglanu bodajże. Jak wiatr powieje w okolicach setki, to czasem płyty latają, ale za to nie stresuje się, ze dzieci coś stłuką.


Widocznie płyt słabo zamocowane.. u mnie przestawiło szklarnię o 10 cm, ale płyty się zostały na miejscu
Faktem jest, że poliwęglan jest bezpieczny, bo się nie tłucze jak szkło A ja co chwila czymś przywalę o szybki.. chociażby glebogryzarką, która mnie poniesie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anda 16:45, 10 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Bardzo lubie piwonie. Czy drzewiaste i Itoh pachna? Lubie takie z mocnym zapachem, ale nie wszystkie taki maja.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margarete 16:49, 10 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)

Wygooglałam... śliczne .. i zmyłka z nazwą.. nie są białe, białe tylko pręciki

Za to katalpa tak przyrosła... że urwała śrubę którą byłą skręcona..to się nazywa siła. Aby urwać śrubę musiała ją ciągnąć siła grubo ponad 3 tony!!!!!!



Wykręcona druga.. niech się drzewo nie męczy.. ale ładnie się zrosła


Dla tych co nie śledzili tematu.. w 2014 przepołowiło mi katalpę.. skręciliśmy ja do kupy. Operacja się udała


Pamiętam tą burze i ten pogrom jaki uczyniła w twoim ogrodzie, ale z tą śrubą......to kto by pomyslał, nie do uwierzenia wprost...jaka to siła ....

Mam mnóstwo stron do nadrobienia u ciebie Aniu
Ale pozdrawiam cie juz teraz mocno
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies