Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kulą w płot

Pokaż wątki Pokaż posty

Kulą w płot

Margerytka40 07:50, 17 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Magda , anabelki juź tak mają że przewieszają im się łodugi z kwiatami . Musowo trza podpierać . Jak są starsze trochę mniej ale jednak . Lepsze są limki z tym że później kwitną ale za to do samych przymrozków ładne .
Czy ty masz brzozę youngi ? Będziesz ją chyba ostro ciąć bo nie cięta to na szerokość kolos rośnie ,no i pod brzozą to nie bardzo coś urośnie bez nawadniania . Ma płytki system korzeniowy i spija wodę z całej okolicy . U mnie nawet trawa sucha pod nią .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 07:58, 17 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
No tak pomyliłam imiona ale jak się skacze po wątkach to juź tak jest . Sory . Aguś powiedz mi w którym miejscu u Ani o tych cisach co Toszka radziła .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Psiamama 10:48, 17 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
MagdaBaj dziękuję za pochwały. Fajnie, że Ci się podoba. W tym roku największe zmiany zrobiłam ale i tak ciągle coś poprawiam.
Beatko tyle masz cebul!!! Jak zaczniesz sadzić w październiku to skończysz w grudniu A na serio to wiosną i tak pewnie stwierdzisz, że mało bo Ty kochana masz gdzie sadzić. Ja chyba moją Anabel zamienię na limke.
Asiu witaj u mnie. Tak mam youngi pierwszy rok. Będę ją ciąć ale nie w parasol chcę raczej przerzedzać gałęzie. Dzięki niej nareszcie troszeńke cienia na tej patelni.System nawadniania to ja, gumowy wąż i konewka. Odpukać na razie wszystko rośnie chociaż anabel marnie.
U Anbu o cisach było jakoś na wiosnę zanim sadziłam swoje a było to w maju. Jej wątek to kompendium
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Margerytka40 11:56, 17 wrz 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Tak czy tak jakoś mi ta brzoza tam nie wtenczas . No ale nie bierz tego do siebie ja po prostu mam już stare brzozy i to tylko takie moje obserwacje .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Psiamama 12:15, 17 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Margerytka40 napisał(a)
Tak czy tak jakoś mi ta brzoza tam nie wtenczas . No ale nie bierz tego do siebie ja po prostu mam już stare brzozy i to tylko takie moje obserwacje .


Spoko na razie ją kocham i cieszy mnie bardzo Czas pokaże
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Marta 13:10, 17 wrz 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Psiamama napisał(a)

Turzyca fajnie się rozrosła to jej drugi sezon mam nadzieję że teraz też dobrze przezimuje. A zakupy maleńkie raptem 4 paczuszki dziewczyny tu to tirami zamawiają


Myślałam, że więcej kupiłaś, ale dobre i te 4paczuszi. Oby zima była łaskawa dla traw

Edit.
Cofnęłam się i co widzę?Nie 4 ,ale 6 paczuszek i Gladiatory masz, one chyba z tych większych? Ja kupiłam Purple Sensation i Mount Everest i do tego jeszcze tulipany, mimo, że zarzekałam się przez dwa lata, ze wiecej tulipanów mieć nie będę.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
JustynaZ 13:42, 17 wrz 2016


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Aga mały spacerek u Ciebie odbyłam .Masz bardzo fajne rabatki ,kulki z żurawką super . Anabelka mnie też najpierw zachwyca , a potem wkurza . Drewutnia super pomysł. Gdybym wcześniej do Ciebie zawitała ....
____________________
JustynaMój Eden
Psiamama 16:30, 17 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Marta napisał(a)


Myślałam, że więcej kupiłaś, ale dobre i te 4paczuszi. Oby zima była łaskawa dla traw

Edit.
Cofnęłam się i co widzę?Nie 4 ,ale 6 paczuszek i Gladiatory masz, one chyba z tych większych? Ja kupiłam Purple Sensation i Mount Everest i do tego jeszcze tulipany, mimo, że zarzekałam się przez dwa lata, ze wiecej tulipanów mieć nie będę.

Nooo szaleństwo tyle ich kupilam że widzisz aż zaliczyć nie umiem mam jeszcze kilka czochów z ubiegłego roku ale powędrowały do jądra Ziemi i dokopać się do nich nie umiem W tym roku wyrosły piękne wysokie. Co będzie z nimi jak zostaną w ziemi?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 16:40, 17 wrz 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
JustynaZ napisał(a)
Aga mały spacerek u Ciebie odbyłam .Masz bardzo fajne rabatki ,kulki z żurawką super . Anabelka mnie też najpierw zachwyca , a potem wkurza . Drewutnia super pomysł. Gdybym wcześniej do Ciebie zawitała ....

Witaj Justyna ależ masz hortki w awatarze Drewutnia taka pseudo ale chwasty sąsiada zasłania trochę i jest lepiej niż było a posadzić coś w tych korzeniach nie sposób. Idę zobaczyć te Twoje piękne horty
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
MirellaB 17:21, 17 wrz 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Nie chcesz dać szansy Annabell? W przyszłym roku może jeszcze Cię zaskoczyć swoją urodą
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies