Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na piasku i z wielkim murem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na piasku i z wielkim murem

Alicja169 20:28, 23 cze 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Dwa wory nawłoci wyciągnięte z rabaty przy świerkach. Zaczątek kancików, ale nie dałam rady i M. wykonał operację podkaszarką i kosiarką, a to nie jest to samo

Na razie nie mogę pokazać ładnego trawnika z uporządkowanym obrzeżem, bo go nie ma.



____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Alicja169 20:35, 23 cze 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Gwiazdeczki klematisa przedostają się wszędzie, jest w ogrodzie mnóstwo samosiejek, ale nie wyrywam ich, daję podpory, albo podwiązuję do drzew lub krzewów. Kwitnący na biało świerk albo sosenka wygląda ciekawie.

____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Martka 22:43, 23 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Alicjo Cudne ostróżki Róże mają lub będą miały piękne towarzystwo
Kancik lub jego brak zawsze można ominąć obiektywem
Munstead Wood ponoć ma dość krótko żyjące kwiaty. Ascot za to wydaje się bardzo silna.
Alicjo, dużo radości ogrodowej życzę
Byłam dziś w Daglezji, strasznie tam pusto.
Agania 21:34, 29 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Podziwiam ogród, róże…jeszcze nie spotkałam MW stacjonarnie, mam ją w głowie
Ostróżka to piękny widok, kompozycja z szerokim kadrem zacytowana przez Ewę bardzo udana
Kupiłam nową różę może rozpoznasz?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Alija 22:23, 29 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Alicja169 napisał(a)
Gwiazdeczki klematisa przedostają się wszędzie, jest w ogrodzie mnóstwo samosiejek, ale nie wyrywam ich, daję podpory, albo podwiązuję do drzew lub krzewów. Kwitnący na biało świerk albo sosenka wygląda ciekawie.



Alicjo, mam podobnego (albo takiego samego) klamatisa. Mój zarósł wysoką jodłę, bardzo go lubię. Miałam parę lat temu podobnego typu, tylko z czerwono-fioletowymi kwiatami, który miał na dodatek piękny zapach. Niestety posadziłam go obok białego i zupełnie go zagłuszył.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alicja169 19:55, 15 lip 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Z dużym opóźnieniem pojawiam się tu, aby podziękować Martce, Agacie i Alicji za miłe słowa i za wizytę.
Niestety coraz częściej zdarzają mi się takie opóźnienia, a do tego dzisiaj, kiedy już mogę siąść do komputera to Internet działa jak ...(nie mogę powiedzieć.)
Również TV przestała działać..., (dziwny zbieg okoliczności). Ciekawe jak to się wszystko wyjaśni i czy w ogóle będzie jakieś wyjaśnienie np. odbiornik LG po 12 latach przestał odbierać a Internet jest jaki jest i tyle - bez wyjaśnienia.
Zaraz sprawdzę czy uda się wgrać jakiekolwiek zdjęcie ogrodowe?
Chyba się nie uda, bo system miele i miele
No to tak: TV - brak, Internet - brak, zmęczenie pracą w ogrodzie - jest. Iść spać o godzinie 20-ej? Straszne... oczy po operacji - czytać nie można.. do .... z taką sytuacją
Dobranoc


____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Alicja169 19:08, 16 lip 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Dzisiejszy dzień - choć nieco lepszy - bo działa internet, to jednak nie wszystko działa jak powinno. Ale jest jak jest:
Nie można ciągle narzekać.

Bardzo długo kwitnie Ismena, ale to już ostatni obrazek. W tle zaatakowany przez tarczniki Oleander. Pryskany dwukrotnie - bez skutku.



W ogrodzie zapanował busz.
Ale zbyt długo trzeba czekać na wgranie pojedynczego zdjęcia, więc na razie tylko tyle.

____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Kasya 19:18, 16 lip 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
Bardzo mi się podoba ta sciezka na ostatniej fotce
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Alicja169 21:14, 25 lip 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Kasiu, dzięki za wizytę. Dawno u Ciebie nie byłam, chociaż może to nie tak dawno, na pewno zaglądam incognito.
trochę zaległych zdjęć, może dziś uda się je wgrać
niestety , nie udaje się.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Alicja169 21:47, 25 lip 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105




coś tam poszło
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies