Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

sylwik69 18:55, 29 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Basiu werbena pięknie się wpasowuje w trawy,niestety ja jej jeszcze nie mam.Jeżówki białe już udało mi się kupić ale werbeny nigdzie nie widziałam,więc ustawiam się w kolejce po nasionka
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BKosimkArt 07:15, 30 sie 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Zoja zobacz, poranne jeszcze ciepłe fotki werbeny mojej...

____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 07:17, 30 sie 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwik69 napisał(a)
Basiu werbena pięknie się wpasowuje w trawy,niestety ja jej jeszcze nie mam.Jeżówki białe już udało mi się kupić ale werbeny nigdzie nie widziałam,więc ustawiam się w kolejce po nasionka


Aha to już teraz rozumiem wiadomość od Ciebie mogłam najpierw przeczytać komentarze
Nie ma problemu nasionek będzie opór...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
zoja 09:07, 30 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Twoja werbena pięknie się prezentuje.
Po prostu muszę mojej znaleźć białą ścianę, albo inne jasen tło to będzie ją widać... no cóż...

Dzięki za inspirację
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
sylwik69 19:08, 30 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Z góry dziękuję!Basia czy miłorząb bilboa dobrze wyglądałby na rabatach które chce stworzyć,jako soliter? a w środku twoje werbeny i obrzeze bukszpanowe?co sądzisz?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BKosimkArt 21:23, 30 sie 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwik69 napisał(a)
Z góry dziękuję!Basia czy miłorząb bilboa dobrze wyglądałby na rabatach które chce stworzyć,jako soliter? a w środku twoje werbeny i obrzeze bukszpanowe?co sądzisz?


Miłorząb to moje ulubione drzewo choć go nie mam i nadal zostaje w sferze marzeń...
dobra myśl Sylwia, na pewno fajnie by to wyglądało, musiałabyś tylko dorwać ładnego wyższego Miłorzęba...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwik69 20:49, 02 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BKosimkArt napisał(a)


Miłorząb to moje ulubione drzewo choć go nie mam i nadal zostaje w sferze marzeń...
dobra myśl Sylwia, na pewno fajnie by to wyglądało, musiałabyś tylko dorwać ładnego wyższego Miłorzęba...


Tam gdzie je znalazłam wybór ogromny,problem z przewiezieniem,bo ceny ponoć atrakcyjne ale przekonam się jak kupię!czy 4m odstępu miedzy nimi wystarczy?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 11:24, 12 wrz 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Basia gdzie jesteś?co działasz?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Makusia 10:45, 19 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Basiu zaginęłaś? Gdzie Ty się podziewasz?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
BKosimkArt 21:04, 28 wrz 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Dziewczynki kochane, cieszę się że chociaż Wy tu zaglądacie...
u mnie troszkę zawirowań i jakoś straciłam wenę na Ogrodowisko i ogród. Mimo mnóstwa wolnego czasu, trudno mi się ogarnąć. Coś tam dłubię czasem ale bardzo mało. Wpadnę tu jak się ogarnę i jak ogarnę Wasze wątki.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies