Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 11:28, 13 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
JoannA napisał(a)
Cudne zdjęcia Gosiaczku.
Groszek nie tylko bzyczki nęci.
Dużo zdrówka życzę.



Bardzo dziękuje za życzenia. Mam nadzieję, że u Ciebie już wszystko w porządku?

Groszek widzę teraz, wstawiłam dwa razy, jak nie wrzucę zdjęć od razu to potem mi się myli
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 11:31, 13 maj 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41735
Gosiek33 napisał(a)



Miałaś rację - dziś rano znalazłam małego golasa. Mam nadzieję, że był jedynym pożeraczem

A ja juz mam odgryzione łodygi ostrozek, małe sadzonki zjedzone do ziemi wiec raczej padną bo młode
I nie mam juz kokoryczy bo wypuscila piekne listeczki a dzisiaj znalazłam tylko sluz na ziemi i rosliny brak
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
JoannA 11:33, 13 maj 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gosiu pokaż swoją narecznicę czerwonozawijkową.
U mnie zdrowie tak średnio. Muszę przywyknąć że już lepiej nie będzie.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gosiek33 11:40, 13 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Magleska napisał(a)
Gosiu
fajne masz to oczko wodne i jego okolice chiałabym też ,ale nie chce mi się kopać jak narazie mam dość ciężkich prac

Zdrówka -bo czytam ,że kolanko szwankuje.....


portrety roślinne robisz rewelacyjne



Oczko zrobisz w następnej kolejności, pod warunkiem, że psica nie będzie do niego właziła


A z taki mikroklimat bardzo wdzięczne będą szczególnie klony palmowe. A masz ich kilka
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:47, 13 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Kasya napisał(a)

A ja juz mam odgryzione łodygi ostrozek, małe sadzonki zjedzone do ziemi wiec raczej padną bo młode
I nie mam juz kokoryczy bo wypuscila piekne listeczki a dzisiaj znalazłam tylko sluz na ziemi i rosliny brak


obsypałam wczoraj rano tego astra mączką bazaltową, było ślimakom trudniej.

trzy lata temu kokoryczkę miniaturową co i rusz zżerały ślimaki - wyciągnęłam ją z ziemi i dokładnie wybrałam ślimory - były wielkości biedronek. Teraz pięknie rośnie. Twoja też odbije. Ostróżki też powinny odbić jeśli je oczyścisz. Trzymam kciuki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Basieksp 11:56, 13 maj 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
I ja dużo zdrowia życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gosiek33 12:07, 13 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
JoannA napisał(a)
Gosiu pokaż swoją narecznicę czerwonozawijkową.
U mnie zdrowie tak średnio. Muszę przywyknąć że już lepiej nie będzie.



Narecznica teraz zaczyna zamierać. Poszłam zrobić zdjęcia i niespodzianka - okazało się, że na 4 sadzonki dwie wypuszczają pastorały




Joasiu to niedobrze, wiem, że nikt młodszy nie będzie. Ale szczególnie w ogrodzie przydałoby się nam nieco więcej zdrowia. Życzę Ci byś jednak wróciła do formy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:25, 13 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Basieksp napisał(a)
I ja dużo zdrowia życzę



Dziękuję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
JoannA 21:02, 13 maj 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gosiek33 napisał(a)

Narecznica teraz zaczyna zamierać. Poszłam zrobić zdjęcia i niespodzianka - okazało się, że na 4 sadzonki dwie wypuszczają pastorały


Joasiu to niedobrze, wiem, że nikt młodszy nie będzie. Ale szczególnie w ogrodzie przydałoby się nam nieco więcej zdrowia. Życzę Ci byś jednak wróciła do formy

No właśnie moja ma młode liście w kolorze miedzi i Andrzej się śmieje że zasuszoną kupiłam. A ja specjalnie taką wybrałam z nadzieją że będzie czerwonozawijkowa
Słabsze zdrowie to może spadek formy po zimie, albo ten covid tak działa na psychikę człowieka. W ogrodzie samopoczucie mam samopoczucie całkiem dobre. Przynajmniej nic mi po głowie nie chodzi i nie myślę o chorobach.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gruszka_na_w... 22:42, 13 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Śliczny pastorał tworzy ta paproć.
Zdrówka życzę!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies