Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

TAR 09:51, 18 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Gosiu u mnie tak ładnie rosnie tylko Epimedium Frohnleiten. Ale wczoraj przyuważylam, ze zakwitla mala kępka bialego, jest szansa na różowe Lilafee i Rubrum. Moze sie wymienimy dam Tobie mojego Frohnleitena a ty mi dasz swojego kępke? Bedziesz zadowolona, bo liscie ma bardzo ozdobne i jak na epi duże, łądnie sie jesienia wybarwia.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
basia3 09:56, 18 maj 2021


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Piękne zdjęcia
____________________
JEST DOBRZE :D
Gosiek33 11:07, 18 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
tulucy napisał(a)
Gosiu, cudny ten owad

Moja amsonia ledwo z ziemi wylazła. Muszę ją przesadzić. Jak dużo innych roślin, które były kiedyś "na brzegu", a teraz są daleko w głębi.

Zbieram się do Ciebie jak sójka za morze. Ale zbieram. Jak tylko pogoda pozwoli i skończę sadzić w warzywniku. Epimedium czerwone mogę Ci jeszcze podrzucić, mam całą wielką kępę.



Zbieraj, zbieraj bo prymulki zaraz znikną. Chyba, że od razu do doniczki przesadzę?

Też przesadzałam, to ciągła ogrodnicza praca

Mam takie epimedium właśnie, ale jeśli Ci przeszkadza to mogę drugie sobie dosadzić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:10, 18 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)


Pewnie jak u mnie, po mokrej zimie?

Ale u ciebie wszystko dalej niz u mnie u mnie camassie jeszcze w pakach.Zreszta jak wszystko inne



To takie miejscowe anomalie - jedne ogrody mają część roślin bardziej wyrywnych o tydzień a nawet dwa, inne maja opóźnienia. To zawsze wzbudza emocje

Nawet nie wiem co jest przyczyną wypadania niektórych roślin


Teraz każdy kolor cieszy a przy kuklikach, kocimiętkach i niezapominajkach w zasadzie nie ma żadnej pracy... poza pieleniem
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:13, 18 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
Gosiu u mnie tak ładnie rosnie tylko Epimedium Frohnleiten. Ale wczoraj przyuważylam, ze zakwitla mala kępka bialego, jest szansa na różowe Lilafee i Rubrum. Moze sie wymienimy dam Tobie mojego Frohnleitena a ty mi dasz swojego kępke? Bedziesz zadowolona, bo liscie ma bardzo ozdobne i jak na epi duże, łądnie sie jesienia wybarwia.



czuję, że tak będzie - znowu się wymienimy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:13, 18 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
basia3 napisał(a)
Piękne zdjęcia



dziękuję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 11:48, 18 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Gosiek33 napisał(a)



czuję, że tak będzie - znowu się wymienimy
no to super, Ty mnie czerwone a ja Tobie żółte coś jeszcze sobie Pani ode mnie życzy? Bo ja bym chetnie przytulila z jedna kępkę tego kukliczka
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 12:09, 18 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
no to super, Ty mnie czerwone a ja Tobie żółte coś jeszcze sobie Pani ode mnie życzy? Bo ja bym chetnie przytulila z jedna kępkę tego kukliczka


O kukliku pamiętam, a jeśli masz wielosiecznego w nadmiarze to też nie pogardzę. Jeszcze się pozastanawiamy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 12:56, 18 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
mam wolne ze 3 wielosieczne i cos odkroic moge z innych
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 16:07, 18 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
to myśl co byś chciała z mojego ogrodu

Jeszcze trochę to się uzbiera
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies