Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 20:56, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Magleska napisał(a)
Jestem jestem wrzosowisko cudne ,dalie też ,ławeczki własnoręcznie zrobione super .. mi brakuje do ogniska dalej
I zakupy nowe poczynione , masz powera dziewczyno

Dzisiaj powera brak za to śpik z nosa od chłopaków jest, ale jak się jest pielęgniarką na pełen etat to potem tak jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Filomena 20:59, 22 wrz 2017


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
sylwia_slomczewska napisał(a)
to jest ta podobna


Nie mam ani jednej dalii, przeraża mnie to wykopywanie, przechowywanie, coroczne sadzenie. Jak zaniemogę to klapa.A po przemarznięciu cebul mieczyków dałam sobie spokój z innymi. Wiele jednak tracę. Oj wiele!
____________________
Filomena-w zielonej aptece
roma2 21:02, 22 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Zakupki zacne, choć jak czytam tyle ich, że słabo pamietasz I dobrze! Nie przyjmuje do wiadomości, że na jutro złe prognozy, ponieważ jutro mam okazję jechać na działkę i porobić trochę.
____________________
Komendówka
margaretka3 21:20, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Dobrze, że nigdy nie pamiętam, kiedy są te targi. Nie wyszłabym z pustymi rękami.
Pomponikowe dalie to moje ulubione. Ale u mnie w tym roku najładniejsze są te niepełne, kwitną jak głupie w tym deszczu.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
sylwia_slomc... 21:26, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Filomena napisał(a)


Nie mam ani jednej dalii, przeraża mnie to wykopywanie, przechowywanie, coroczne sadzenie. Jak zaniemogę to klapa.A po przemarznięciu cebul mieczyków dałam sobie spokój z innymi. Wiele jednak tracę. Oj wiele!

Gladiole mają tendencję do wyradzania, a dalie nie. Na rabatach nie sadzę bo potem dziury w ziemi zostają i musiały by mieć wsparcie, a w warzywniku doły zasypuje kompostem, glebogryzarka zmieli i gotowe, a płot świetnie podpiera Tam je lubię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:28, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
roma2 napisał(a)
Zakupki zacne, choć jak czytam tyle ich, że słabo pamietasz I dobrze! Nie przyjmuje do wiadomości, że na jutro złe prognozy, ponieważ jutro mam okazję jechać na działkę i porobić trochę.

Ja bym sadziła gdyby nie padało, a eM mówi, że w razie czego w niedzielę polata z łopatą, choć zawsze się wzbrania przed niedzielami, ale chce we wtorek iść w piłę grać, a posadzić trzeba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:29, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
margaretka3 napisał(a)
Dobrze, że nigdy nie pamiętam, kiedy są te targi. Nie wyszłabym z pustymi rękami.
Pomponikowe dalie to moje ulubione. Ale u mnie w tym roku najładniejsze są te niepełne, kwitną jak głupie w tym deszczu.

A trąbiłam i przypominałam
Jeszcze jutro i w niedzielę są
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 22:34, 22 wrz 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)



Dobrze, że mnie tam nie było
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 08:30, 23 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Fajne te targi. Jakie ładne kwiecie kwitnące jeszcze. Tą seledynowa trytomę bym chapnęła traw mi ciągle mało. Na wiosnę może swoje podzielę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 09:18, 23 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Agania napisał(a)

Dobrze, że mnie tam nie było

Ja się cieszę , że byłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies