Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

koliber 07:06, 22 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Ależ Ty masz głowę pełną niesamowitych pomysłów
____________________
Zielona przestrzeń
sylwia_slomc... 07:07, 22 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Katkak napisał(a)
Sylwia chcesz się rozchorować? Jak takie zimno hyło to nie ma ci kusić losu, bo potem na dłużej się z robotą wyłączysz jak choróbsko Cię poskłada. Ale oby nie. W doopę napiorę to zobaczysz .

Kasiu Ty wiesz, że ja potem wskakuje do gorącej wody i już mi ciepłoMam nadzieje, że jestem odpowiednio zahartowana i nic mnie nie dopadnie....nie mam czasu chorować W zeszłym roku z grypą leżałam całe dwa dni, a potem do pracy, a po trzech już w ogrodzie byłam....tam zapominam, że mi cokolwiek dolega
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 07:08, 22 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
koliber napisał(a)
Ależ Ty masz głowę pełną niesamowitych pomysłów

Cześć pomysłów z neta Ale wykonanie nasze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
koliber 07:10, 22 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Super Ci to wychodzi
____________________
Zielona przestrzeń
sylwia_slomc... 07:37, 22 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Dziękisporo jest na forum ciekawych pomysłów w ogrodach moje pajęczynki zerżnęłam z " Grzebyczkowych zakątków" niesamowity jest ten ogród
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 07:40, 22 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
kolejne śliczne foteczki ,a Ty szalejesz dziewczyno w takiej zimnicy harujesz....ja też powolutku zacznę dziś ,ale czekam ,aż się ociepli
kiedy można drzewka przesadzać ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 07:47, 22 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Magleska napisał(a)
kolejne śliczne foteczki ,a Ty szalejesz dziewczyno w takiej zimnicy harujesz....ja też powolutku zacznę dziś ,ale czekam ,aż się ociepli
kiedy można drzewka przesadzać ?

Teraz to już jak tylko ziemia odmarznie ja planuję w sobotę posadzić brzozy, mam jeszcze do przesynięcia czereśnię, wawrzynka, krzewuszkę i dwa cyprysy czyli roślinki,ktorym dawałam marne szanse na przetrwanie, a one chciały żyć teraz im za ciasno i przesunę w inne miejsce

A pro po przypomniało mi się, że jak w szkole ktoś sobie bez pytania pożyczał długopis, ołówek czy coś innego to mówiliśmy," a bo Ci przesunąłem na chwilę"
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 07:48, 22 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Za oknami słonko może zapoluję w sklepie na jakieś ogrodowe okazje, w poniedziałek chciałabym upolować bratki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:03, 22 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Do wiadomości szerokiej w Obi duży wybór róż (rasowych) rododendronów, hortensji bukietowych, roślinne kłącza i cebule, bratki po 0,70 za szt w 10cio pakach, stokrotki i niezapominajki, spore ciemierniki, ogromny wybór dalii.



Teraz się zastanawiam czy ta moja czarna dalia to na pewno Arabian night bo takie dwie podobne dzisiaj były
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:09, 22 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
A zapomniałam dopisać jeszcze są owocowe i dekoracje świąteczne, oraz budki dla ptaków i owadów i lawenda, a także zioła.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies