Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 08:30, 17 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Moje drogie...za różą nie ma ogrodzenia i to jedyny minus; ogród przedzielony na pół chodniczkiem i tylko tyle. Gdyby nie posadzone przez nas cyprysy, które odgradzają to nie byłoby tam nic..niektórym nic nie przeszkadza problem w tym ,ze co zrobię tam ładnego to i dla nich robię dobrze. Szukam szarych traw...tak sobie wymyśliłam, że coś szarego fajnie zagra z kolorem (burgund) róży. Na tą chwilę mam jakiegoś miskanta (chyba to on) i spróbuję dzisiaj podzielić i go tam posadzić. Ostatecznie zatrzymam jego przelewanie jakims sznurkiem.

Teraz tylko czekać na piękno, kulkowanej róży...Mirko, ona jest NN. Niesamowicie się rozrosła i wygląda to tak, jakby ktoś posadził kilka dorodnych krzaków róży to takie kule..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
ag_zie 13:07, 17 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Warzywnik małe ale z pomysłem masz! Fajna ta skrzynia z kratką- dobry pomysł!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
lojalna_ 16:55, 17 maj 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
frezja napisał(a)
Róża, którą wczesną wiosną kulkowałam bardzo się rozrosła na całej długości to ona.
Poradźcie, co posadzić w jej plecach ?? temat ten wraca..wraca. Muszę odgrodzić się od sąsiedniego ogrodu.





Ewciu ale widoczek fajnie miec przyjaznych sasiadow.


Efekty zmian swietne a warzywnik bardzo pomysłowy
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
frezja 18:21, 17 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Cieszę się, że się podoba. Warzywnik mały, ale za to każdy centymetr wykorzystany a jak w nim rośnie.. dzisiaj popijam koktajl ze swoim szpinakiem i migdałami
____________________
Ewa - Ogrodowy song
lindsay80 18:47, 17 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
wow, jaki piękny warzywnik i plony w nim.
Róża niesamowita, a jak wysoka ona rośnie, żeby posadzić coś czego ona z czasem nie przysłoni.
A u mnie już na różach mszyce i jakieś gąsieniczki, a oprysku nie da się zrobić bo ciągle kropi.
____________________
Tu ma być ogród :)
Flower1 19:08, 17 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
frezja napisał(a)
Wczoraj troszkę się działo...warzywnik malutki, ale znalazło się miejsce na wszystkie ulubione warzywka

Na pierwszym planie skrzynia, (bez dna) na której kratka ma stanowić podporę dla wspinających się ogórków i cukinii.








Swietny warzywnik!ale wszystko juz duze nie moge...u nas zimno







____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
frezja 19:26, 17 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
lindsay80 napisał(a)
wow, jaki piękny warzywnik i plony w nim.
Róża niesamowita, a jak wysoka ona rośnie, żeby posadzić coś czego ona z czasem nie przysłoni.
A u mnie już na różach mszyce i jakieś gąsieniczki, a oprysku nie da się zrobić bo ciągle kropi.


Róża ta od kilku lat u mnie i zawsze była w pionie; teraz zachęcona kulkowaniem postanowiłam wypróbować na niej...jestem zaskoczona z efektu i czekam kiedy ujrzę pierwsze kwiaty. Jak na tą chwilę nie ma na niej żadnych mszyc itp choć ona najbardziej była zawsze oblepiona i nie przeszkadzało jej to w kwitnieniu i to bujnym. Tak wyglądała:
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/84/840039/original.JPG

Co do warzywnika to jestem mile zaskoczona, że tak wszystko ruszyło..dobrze przygotowane podłoże robi swoje. U mnie też zimno...brrr.

Moja herbatka tymiankowa też czeka.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 19:29, 17 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Flower1 napisał(a)


U mnie też zimnica...siałam nie tak dawno..ale wszystko juz się pokazało. Cukinie swoje już dzisiaj wyniosłam i niech się hartują
____________________
Ewa - Ogrodowy song
inag 00:33, 18 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Ale masz piękny warzywnik! Wszystko zadbane, czyściutkie i przejrzyste
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
bql3 19:51, 18 maj 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witaj,

Ewo - u Eweliny na jej wątku pisałaś, że Cię interesują klony palmowe jak chcesz to nieskromnie ale gorąco zapraszam na mały spacerek do mojego małego ogrodu przy Herbaciarni może znajdziesz tam jakąś interesującą inspirację - która pozwoli Ci podjąć decyzję przy ewentualnym zakupie klona palmowego (str.50 i następne)
Mam też nadzieję, że mi głowy nie urwiesz za wklejenie jednej fotki w Twoim wątku - bo ta fotka klona palmowego to na zachętę do odwiedzin u mnie



pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies