Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

Mazan 15:16, 24 maj 2016

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Frezja

Z nawyku szukałem czegoś innego i nie zobaczyłem. Ależ masz zdrowe rośliny.



Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
ag_zie 16:01, 24 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Super zdjęcia
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Karabela 16:40, 24 maj 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Ale kwiatów cudnie
fajnie że krzewuszki zmobilizować do zdjęć; )
____________________
Eksperymentarium
Mirka 16:41, 24 maj 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
A ja szukam i szukam i nie ma szałwi co mi nasionka przysłałaś albo ślepota ze mnie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
frezja 18:17, 24 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Mazan napisał(a)
Frezja

Z nawyku szukałem czegoś innego i nie zobaczyłem. Ależ masz zdrowe rośliny.



Pozdrawiam


Z nawyku szukałeś ofiary...ale wiesz, pewnie byś znalazł to nie ta "sesja" ale jak bardzo chcesz to się znajdzie coś dla Ciebie..3 dzień z kolei pryskam HT na mszyce, które zadomowiły się na na porzeczce i już widzę na róży...czy 150 na 2 l to nie mało ?
Jutro ruszam do boju z OW na floksy.

Także widzisz, że sesje są różne
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 18:27, 24 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Ewo, miło bardzo

Aga...dzięki
Karabelko, pełna mobilizacja tylko deszczu brak. Parę kropelek spadło i to wszystko.

Mirko
,żadna ślepota..szałwia czeka pod foliowym dachem...dobrze jej tam. Myślałam, że lunie deszcz to bym ją rozsadziła. Twoja to zapewne wielka.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Mazan 18:38, 24 maj 2016

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Frezja

Już nawet wielokrotnie odpisywałem, że min. 300 ml/2l. Jednak wciąż w użyciu jest dawka na grzyby. Proponuję HT używać na grzybki, a na 'robactwo' robić roztwór tymolowy - przepis też dawałem. Sprawdzę tylko gdzie jest.
Czemuż to wojować chcesz wśród floksów? Ostatnio także wojowałem, ale ze śmietką. Roztwór tymolowy to taki dursban domowego wyrobu.



Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
Anda 18:47, 24 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Piekne ulubione miejsce Kwiatow pieknych mnostwo a biala krzewuszka sliczna.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
frezja 18:58, 24 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Mazan napisał(a)
Frezja

Już nawet wielokrotnie odpisywałem, że min. 300 ml/2l. Jednak wciąż w użyciu jest dawka na grzyby. Proponuję HT używać na grzybki, a na 'robactwo' robić roztwór tymolowy - przepis też dawałem. Sprawdzę tylko gdzie jest.
Czemuż to wojować chcesz wśród floksów? Ostatnio także wojowałem, ale ze śmietką. Roztwór tymolowy to taki dursban domowego wyrobu.

Pozdrawiam


Zwiększę dawkę...może przeoczyłam w natłoku wiadomości. Tymolu to ja nie mam. Gdzie to się kupuje ?

Floksy zaczynają żółknąć od dołu i jak tu nie wojować?
Na czym miałeś śmietkę ? na kapustnych ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Mazan 19:18, 24 maj 2016

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Frezja

Kupuję tymol w necie Magiczny ogród, a przepis jest w wątku o zwalczaniu szkodników bez chemii.
Śmietka zaatakowała mi całą kapustę wczesną. Tu już pobłażania nie było. Wcześniej zauważyłem muchę śmietki na burakach ćwikłowych, a że lubię botwinkę to tam również poszalałem. Domownicy patrzyli z przerażeniem, ale pokazałem, że można po oprysku zjeść takiego buraczka. Było widać oddech ulgi.
Na marginesie dodam, że tymolem nie powinni zajmować się chorzy na tarczycę /blokuje przyswajanie jodu/ i epileptycy /zwiększa częstotliwość i siłę ataków/.



Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies