Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Garden Party

Pokaż wątki Pokaż posty

Garden Party

KamilaZS 20:31, 04 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 45
Dzięki za diagnozę ! Spełniły się czarne wizje ☺Czyli zaczynam wojenkę z muchomorem.
____________________
garden party
ElzbietaFranka 20:57, 09 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
KamilaZS napisał(a)
Dzięki za diagnozę ! Spełniły się czarne wizje ☺Czyli zaczynam wojenkę z muchomorem.



Witam w ciagu 2 lat piekny ogrod zrobiony.jezeli chodzi o bukszpany jak bylas na watku o bukszpanach i diagnozę wydal Mazan to powinnas go posluchac.

Moim zdaniem powinnas opryskac od grzyba i robactwa. Jeszcze zobacz w necie choroby i szkodniki bukszpanow tam tez sie duzo dowiesz, ty widzisz te bukszpany wiec musisz porownac z fotami w necie.

Odnosnie oczka wpisalam sie na watku gdzie postawilas pytania.

Pozdrawiam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:38, 11 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Jeżeli chodzi o oczko prostokątne w książce, to tylko fota. A w realiach to oczko kosztuje dużo zachodu.
Przed zrobieniem tej foty to jest wszystko uporządkowane nad tą fotą pracuje sztab dizajnerów.

Jak wynajmiesz firmę do zrobienia oczka to ci wszystko zrobią. To jest woda i trzeba wszystko dobrze uszczelnić bo będzie wyciekać.
Można rury wszystkie zamaskować w koło oczka. Dysze z wodą podłączyć, ale tak jak piszę trzeba się znać na tym i jaki specyfik zastosować do uszczelnienia wszystkich otworów w betonie (bloczki) i folii którą chcesz dać i aby zimę zniosło.
Później pozostaje zamaskowanie folii.
Poszperaj trochę w internecie jest firma i to bardzo znana pod W-wa która robi takie oczka i sprzedaje wszystkie specyfiki do oczka.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
KamilaZS 08:48, 12 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 45
ELU bardzo dziękuję za podpowiedź siedzę i szukam firmy o której piszesz, ale nic nie mogę znaleść. Jeśli nie na wątku to wyślij mi dane na priv.pozdrawiam KZS
____________________
garden party
ElzbietaFranka 13:44, 12 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
KamilaZS napisał(a)
ELU bardzo dziękuję za podpowiedź siedzę i szukam firmy o której piszesz, ale nic nie mogę znaleść. Jeśli nie na wątku to wyślij mi dane na priv.pozdrawiam KZS


Odwiedź prywatne odpisałam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Wiolka5_7 19:53, 12 sty 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Witam!
Przepiękny ogród stworzyłaś! Będę podglądać. .. pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Sebek 20:02, 12 sty 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kamila! Taaaaki ogród - i tylko w 6 stron! Brawo! Jest pięknie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Marcowa 20:31, 12 sty 2018

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 60
Szkoda, że tak mało zdjęć.Jestem pod ogromnym wrażeniem przemiany.Kamila zaintrygowały mnie figury świnek, mogłabyś podać namiary na sklep.Byłabym wdzięczna.
____________________
Agnieszka
AgataM 23:39, 12 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Kamilo. Pięęękny ogród. A hortensje..... brak słów. Aż miło patrzeć. Pozdrawiam
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies