Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

goniak 15:43, 05 lis 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
adom1206 napisał(a)
podoba to chyba za malo powiedziane.chcialabym miec kiedys tak pieknie jak jest u ciebie.pamietaj zeby mnie nie zapraszac bo juz od ciebie nie wyjde

Fajnie, pomożesz w pracach pielęgnacyjnych
Mój ogród powstawał powoli i chyba nie mogłabym powiedzieć, że jest skończony
Ciekawa jestem czy masz swój ogród ??
Jeszcze niedawno oczy cieszyły takie widoczki









____________________
Małgosia mój zielony świat
adom1206 16:17, 05 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
ogrod mam ale w marzeniach.przed domem dwie skromne rabatki i zbyt skomplikowane wspolne sasiedztwo nie do ogarniecia chyba.za domem natomiast spory kawalek ziemi na ktorym moze kiedys powstanie nasz domek i bede mogla wtedy spelnic swoje marzenie...a teraz spaceruja tam sarenki i mimo prob wsadzenia tam modrzewi,swierka klujacego czy orzech wloskiego nie udaje sie bo im wszystko smakuje.takie uroki zycia w zgodzie z przyroda
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Pszczelarnia 16:46, 05 lis 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Goniaczku, jak patrzę na Twój ogród to zastanawiam się jak zapisać poszczególne jego sekwencje na pięciolinii. A że jestem głąb muzyczny - nie umiem. Ale to byłby dynamiczny utwór. Z rozbudowaną orkiestrą.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:50, 05 lis 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A ta książka - dla mnie ciekawa. Bo ja lubię takie pisanie o kompozycjach i ogrodach. Tak szerzej, bo ogród to nie kwestia rabatki od drzewka do krzaczka, tylko właśnie całość. Czyta się jak dobrą książkę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
EwaG 17:02, 05 lis 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Pszczelarnia napisał(a)
A ta książka - dla mnie ciekawa. Bo ja lubię takie pisanie o kompozycjach i ogrodach. Tak szerzej, bo ogród to nie kwestia rabatki od drzewka do krzaczka, tylko właśnie całość. Czyta się jak dobrą książkę.


A w pogardzanej przeglądarce na g... można znaleźć fragmenty oryginału (chyba to ta sama książka)
http://books.google.pl/books?id=ybdiEmvlKakC&printsec=frontcover&dq=Robin+Williams+garden&hl=pl&sa=X&ei=1uGXUNG7FITYtAaVy4CIBQ&ved=0CDIQ6AEwAQ

i jeszcze inna

http://books.google.pl/books?id=RSs8T7P1Ak0C&printsec=frontcover&dq=Robin+Williams+garden&hl=pl&sa=X&ei=1uGXUNG7FITYtAaVy4CIBQ&ved=0CC8Q6AEwAA
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
goniak 18:52, 05 lis 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Pszczelarnia napisał(a)
Goniaczku, jak patrzę na Twój ogród to zastanawiam się jak zapisać poszczególne jego sekwencje na pięciolinii. A że jestem głąb muzyczny - nie umiem. Ale to byłby dynamiczny utwór. Z rozbudowaną orkiestrą.

Pszczółko, lubię czytać Twoje komentarze, są niesamowicie oryginalne
Książkę oczywiście zakupię, dziękuję za opinię na jej temat
____________________
Małgosia mój zielony świat
Pszczelarnia 22:26, 05 lis 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gosia, dziś jeszcze miałam skojarzenia - porównania ogrodu w listopadzie do nagiej kobiety - pełna widoczność kształtów i proporcji. Ale to w odniesieniu do mojego ogrodu. Kobieta praktyczna, pożyteczna ale czy ładna?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
goniak 22:36, 05 lis 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Pszczelarnia napisał(a)
Gosia, dziś jeszcze miałam skojarzenia - porównania ogrodu w listopadzie do nagiej kobiety - pełna widoczność kształtów i proporcji. Ale to w odniesieniu do mojego ogrodu. Kobieta praktyczna, pożyteczna ale czy ładna?

Całkiem trafne skojarzenie chociaż do tej pory nie patrzyłam na ogród w takim wymiarze
Myślę, że z pięknem ogrodu jest podobnie jak z pięknem kobiecego ciała, w młodości piękne, jędrne, świeże a z biegiem lat ważniejsze staje się uduchowienie i zalety charakteru
____________________
Małgosia mój zielony świat
alinak 23:05, 05 lis 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
buszowanie po forum przynosi mi same korzyści . jeszcze wczoraj kombinowałam co posadzić na miejsce połamanej przez śnieg sosny a już dzisiaj u ciebie i Marzenki mam dwa warianty : metasekwoja lub twój świerk Iseli Fasigiata . jest piękny . j
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
goniak 23:20, 05 lis 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Na szczęście Alinko przed nami długa zima więc masz sporo czasu na dokonanie trafnego wyboru
____________________
Małgosia mój zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies