Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru cz. II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru cz. II

Kondzio 09:24, 15 maj 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam i całuję bardzo bardzo w nowym wątku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
07_Rene 10:13, 15 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Zaznaczam, aby mi nic nie umknęło, bo masz niesamowity ogród, bogaty i wyjątkowy. A do tego mądre podejście do "ogrodowania".
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Krys 10:27, 15 maj 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Ja też się melduje w nowym watku,z przyjemnoscia ten ogród ogladam i czasem cos odgapiam i do starego tez bede zagladac na historie,pozdrówka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Agania 11:28, 15 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wcale nie tęsknię do aż 300 odmian, ale to widać na rabatach u Ciebie, ten angielski klimat... witam się w nowym po zmianach ogrodzie u stóp klasztoru i nie zmieniaj się, chcemy taką szaloną i wesołą Alinkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pszczelarnia 13:15, 15 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Alina, nie "mądrzej" w znaczeniu rewolucji ogrodowych i zmienności. Zawsze będzie coś do zmiany i to ma sens.
Ogród u stóp Klasztoru - to jest absolutnie cudowny ogród, pełen kolorów, kontrastów, nastrojów, rośli od małych do dużych. Z opuncjami pod schodami i moim najukochańszym wgłębnikiem i gołębnikem.
Z pięknymi podporami do róż, pomysłowym wózeczkiem ogrodnika, starą maszyna i stylowym "szlabankiem" przy kąciku z klonem japońskim. Z pomnikowym miskantem olbrzymim i wodą w jego pobliżu. Z kilkoma tarasami w kwiatach i donicach.
Ze szmaragdowym morzem jałowca i lawendy w żwirze i kamieniu.
Z hodowlą rozplenic.

To jest piękny ogród z fantazją - ogród pasjonatki ogrodowej gimnastyki i miłośniczki roślin.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
grupa_trzyma... 13:26, 15 maj 2015

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Alinko, podpisuję się pod tym, co napisała Pszczółka. Od siebie dodam, że to chyba najpiękniej zatopiony w okolicznościach przyrody ogród. Piszę chyba, bo nie widziałam wszystkich ogrodów.
Ps. pozdrowienia dla sąsiadki
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
alinak 21:56, 15 maj 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
JONA-Joanno witaj .zaglądaj ,bo kocham gości i w realu i wirtualnych .

WALDEK---A wygodny mebel ???.cobyś dłużej mógł posiedzieć


MALA_MI--Ania kupowałam te hosty i kupowałam i ....kupowałam a teraz jak wszystko bujnęło to w szoku jestem bo niektóre prawdziwe olbrzymy ...zaraz zobaczysz jakie rodgersje wyrosły .

ZBYSZEK witam . pozdrowienia dla Krysi i wielkie uściski dla córy .

KONDZIO ---nie wiem jak się te sadzonki zachowają ,bo maki już padły ....przyjeżdżaj pędem ....ale kiedy????

RENIA --ciekawam po czym sądzisz że mam mądre podejście do ogrodowania , bo ja zgoła sadzę coś zupełnie innego . buziak

KRYS Krysiu ja wiem że ty stała bywalczyni ,patrz też na moje błędy żebyś mogła ich uniknąć .


AGANIA Sama nie wiem kiedy sie to uzbierało . ja to taka kolekcjonerka jestem ,nie potrafię się oprzeć nowym badylkom , a jak już mam parę gatunków to koniecznie chcę mieć jeszcze .

PSZCZELARNIA--Powinnaś pisać bajki bo tak pięknie opowiadasz , że sama w to uwierzyłam .pisz ,pisz .

GRUPATRZYMAJĄCA GRABIE
Agnieszko ,tak z tym wpisaniem w przyrodę to wiesz jaki to był mój konik ,żeby sztuczny twór nie wyszedł .ale znam już parę pięknych ogrodów i znowu jutro zobaczę następny .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Joku 22:05, 15 maj 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Po pierwsze: pięknie się wkomponowała ławeczka w placyk. Po drugie: przedogródek bardzo mi się podoba. Po trzecie: podoba mi się cały ogród. po czwarte: zastanawiam się jak dajesz radę go "ogarnąć".
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
agata19762 22:07, 15 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Alinko ja też bardzo lubię Twój ogród
jest w nim mnóstwo ciekawych roślin,
każdy z nas ciągle coś zmienia ...bo coś zmarznie, uschnie, za duże urośnie albo jest w niewłaściwym miejscu taki jest los ogrodnika
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:08, 15 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
ławka baaaaaaaaaardzo mi się podoba !!!!!!!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies