Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

Agatorek 21:19, 23 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kamila, bardzo mi się podoba taka różnorodność roślin, pięknie jest ❤️, także proszę nie zmieniaj tego, bo ogród jest zachwycający

Widzę, że i u Ciebie Bonica szaleje , na ostatnim zdjęciu przyciąga wzrok bardziej niż Ambrowiec (którego muszę sobie kupić w takim wydaniu, bo mam już o „normalnym” pokroju, ale ten kolumnowy jest super!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasiek 21:35, 26 paź 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Wiesz, to dobrze ze zyjesz

____________________
Bawarka
Kawa 10:08, 07 lis 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Daria , Zuzanna -dziękuję
Asia - braki są magia zdjęć robi swoje
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:43, 07 lis 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Agatorek napisał(a)
Kamila, bardzo mi się podoba taka różnorodność roślin, pięknie jest ❤️, także proszę nie zmieniaj tego, bo ogród jest zachwycający

Widzę, że i u Ciebie Bonica szaleje , na ostatnim zdjęciu przyciąga wzrok bardziej niż Ambrowiec (którego muszę sobie kupić w takim wydaniu, bo mam już o „normalnym” pokroju, ale ten kolumnowy jest super!

bonika to najbardziej wytrzymała róża jaką mam i jeszcze heidetraum do dzisiaj w pączkach

szkoda że nie mam miejsca żeby bonikę jeszcze posadzić

różnorodność jest ale jak się rosliny rozrosły to jakoś mnie ten bałagan denerwuje
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:44, 07 lis 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiek napisał(a)
Wiesz, to dobrze ze zyjesz


no wiem
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 10:47, 07 lis 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
listopad przyszedł a z nim deszcz - potrzebny i zmiana czasu - niepotrzebna

ambrowiec w tym roku zachwycił - to prawdziwa chyba jedyna teraz ozdoba jaką mam

werbeny trochę się pozbyłam, host - ich brzydkich liści i różnych nieładnych już bylin też
dawkuję po trochę usuwanie tego co już straszy a nie zdobi bo wiosną przy moich problemach z rekami pewnie nie dałabym rady wszystkiego ogarnąć

ściskam

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
DariaB 13:45, 07 lis 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
No piękny Twój ambrowiec! Mój w tym roku jest żółty, mało co złapał czerwieni. Ile Twój ma już lat?
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
olciamanolcia 16:30, 07 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7151
Kamila ogród jesienny masz piekny, ambrowiec -Pico Bello ❤️. Widoki z tarasu - lux. Chętnie wprosilabym się na kawę- na taras oczywiście


Moje werbeny tez wyrwałam już do końca. Wszystkie pojedyncze usunęłam a spore kępy podcięłam do samej ziemi… pusto mam teraz…

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Magleska 16:45, 07 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Kawa napisał(a)



różnorodność jest ale jak się rosliny rozrosły to jakoś mnie ten bałagan denerwuje


Mam tak samo dziś sprzatając w ogrodzie doszłam do wniosku ,że niektóre rabaty muszę skorygować -rozplenice ,tak się rozrosły ,że pożarły wszystko -tylko jak je wykopać nie mam pojęcia ,bo to jakieś nn-ki i są ogromne ...

Twój ogród jesienny piękny -na fotkach nie widać drażniących miejsc
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
olciamanolcia 17:04, 07 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7151
Magleska napisał(a)


Mam tak samo dziś sprzatając w ogrodzie doszłam do wniosku ,że niektóre rabaty muszę skorygować -rozplenice ,tak się rozrosły ,że pożarły wszystko


Też ma takie dwa mega egzemplarze . Jedna w rabacie z Hakuro rośnie w tym miejscu już siódmy rok. Nigdy jej nie ruszałam . W tym momencie ma średnice ok 1,5 m - oczywiście w rozkwicie -albo i więcej . Dwa lata temu wykopywalam taką pięciolatkę - do tej zamówię dźwig

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies