Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja pierwsza hortensja w ogródku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja pierwsza hortensja w ogródku.

KasiaWB 10:17, 17 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Ewa ja też jestem tu nowa, dosłownie od kilku dni i w tak szacownym i przyjaznym gronie czuję się wyśmienicie skorzystałam już z kilku rad forumowiczów i wdrożyłam je w życie, bo wiedzą co mówią
Hortensja piękna, szukałam podobnej, może jeszcze znajdę.
Trzymam kciuki za Twój piękny ogród i czekam na dalszą relację Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ewa 11:02, 17 kwi 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Witam Cię Kasiu Czuje to samo! Jest niesamowicie , a wczoraj byłam zauroczona akcja jałowcowa i tym wszystkim co się działo na forum. Rewelka!

Mój ogród jest, jak do tej pory kompromisem pomiędzy domownikami , bo każdy miał swoje wyobrażenie o wymarzonym ogrodzie. Mąż zaraz po zakupie działki posadził drzewka i tuje,( trochę krzywo, trochę nam ukradziono, trochę wymarzło zanim zamieszkaliśmy). A od trzech lat próbujemy tworzyć zakątki w miarę możliwości finansowych i czasu. Tak wyglądał przód domku w tamtym roku:




Chciałabym posadzić z prawej strony katalpę , ( mam tu klomb otoczony kamieniem z piaskowca),
ale czy to dobre miejsce dla niej?
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Joku 11:30, 17 kwi 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Bardzo ładny dom, z konsekwentnie dobranymi kolorami. I wypielęgnowane otoczenie. Czekam na dalsze zdjęcia.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Ewa 12:24, 17 kwi 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Witam Cię Jolu.
Zbyszku , dziękuję za przywitanie. Ach, wczoraj byłam wzruszona bardzo , jak się zorientowałam co się szykuje w Iwoniczu. Ciągnie człowieka do tych miejsc z młodości bardzo. Dojeżdżałam do liceum do Sanoka, mam w Zarszynie rodzinę, tą najbliższą. Staram się odwiedzać jak najczęściej te strony , ale odkąd mamy dom to ciągle jest coś do roboty . A jałowiec śliczny Wam wyszedł!
Tu nowy zakątek trzeba dopracować:

____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Sebek 12:26, 17 kwi 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Katalpa bardzo się rozrasta tworząc parasol, nie wiem czy to dla niej dobre miejsce.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hania 17:55, 17 kwi 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Witam pięknie w naszym klubie,hortensja piękna ,też mam sentyment do hortensji....pozdrawiam cieplutko! dom i ogród też zapowiada się ciekawie.
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
anetawi 19:18, 17 kwi 2011


Dołączył: 17 mar 2011
Posty: 471
Hej! Witam.
Ja też jestem ze śląska. Bardzo ładnie u ciebie. Śliczny domek. Wklej się na mapie ogrodów (główne menu). Zobaczysz gdzie mieszkamy i jakich masz sąsiadów.
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Aneta - Japoński ogródek Anety
Ewa 20:19, 17 kwi 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Witam Cię Haniu!
Anetko dzięki za poradę , już się wkleiłam na mapę i jesteś bliziutko mnie!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Ewa 10:29, 18 kwi 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Dziś rano mój ogródek wyglądał tak:





Chory bukszpan:


[img size=360x480]
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
hanka_andrus 11:07, 18 kwi 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ewuniu,chciałam cię zapytać o modrzewia.Masz tam wsadzony jakiś klinek i przywiązany.Z jakiego to powodu?Czy to jest tylko podpórka bambusowa?
Zazdroszczę ci przestrzeni w ogrodzie.Masz ślicznie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies