Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod drzewami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod drzewami

Tess 10:31, 17 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Może, tu masz świetną inspirację:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1544-co-z-tym-skalniakiem
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
iwona123 11:01, 17 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 33
I takie inspiracje mnie przewracają. Danusia maluje ten ogród jak pędzlem. Jak można mieć taki talent.
____________________
Iwona-Ogród pod drzewami
Magdalena25 00:49, 23 cze 2015


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Witaj!
Widzę, że też masz takie problemy jak większość z nas na początku z kupowaniem wszystkiego, co wpadnie w oko . Ja nadal u siebie z tym walczę, ale zdecydowaną poprawę zauważyłam Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie.
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
iwka 09:23, 24 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
halo, zmalowałaś już coś?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwona123 09:47, 24 cze 2015


Dołączył: 30 kwi 2015
Posty: 33
Nastrój mam chyba odpowiedni do pogody. Nic nie zrobiłam podlewam roślinki w doniczkach, w których je kupiłam. Okazuje się że mam za dużo różności. Wszystkiego po jednym lub dwa, nie ma spójności. Dziś planowałam wyjście do ogrodu, ale pomysłu nie mam. Całe wieczory przeglądam forum i coraz bardziej jestem przekonana, że to nie takie proste. Nawet biedna szałwia omszona morduje się w doniczkach. Zamówiłam książkę Danusi, ale jak na złość jeszcze nie przyszła. Myślałam że może mnie oświeci.
____________________
Iwona-Ogród pod drzewami
rzulieta 19:33, 27 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Hej, sprobowac namalować na swoim projekcie kredkami albo na komputerze kolory ktore masz w ogrodzie i gdzie je masz. Wtedy zobaczysz co z czym Ci kolorystycznie bedzie pasowało. Będziesz to bardziej widziała. Ja też muszę sobie namalować. Teraz też mam misz masz bo musze poupychac gdzie sie da te spod komórki. Ale wlasnie tak robię i wiem jak kupować tzn troche mi latwiej bo to takie proste nie jest buziaki będzie dobrze
____________________
Ogródek Niny
Karol99 15:20, 11 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witaj. Masz już zrobiony szkielet ogrodu, teraz można go tylko upiększać. Moim zdaniem ogrodowi brkuje kolorów, przydały by się jakieś byliny np. w cieniste zakątki możesz posadzić hosty, z kwitnących to jeszcze hortensje bukietowe, tawuły japońskie i różne krzewy z żywymi barwami np. pęcherznice, derenie białe, krzewuszki.

Polecam posadzić dużo traw, są naprawdę piękne i właściwie nie wymagające, a ożywią ogród i nadadzą mu lekkości.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies