Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

Kasiolaaa 22:42, 07 wrz 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ale pieknie tyle zdjec jest na czym oko zawiesic jezowki cudowne zresztą wszystko u ciebie buja a fotografka perfekcyjna
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
sylwia_slomc... 22:52, 07 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Martuś cisza i cisza i cisza i powrót z przytupem tylko Ty tak potrafisz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Warmia 08:45, 08 wrz 2018


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Kasiolaaa napisał(a)
ale pieknie tyle zdjec jest na czym oko zawiesic jezowki cudowne zresztą wszystko u ciebie buja a fotografka perfekcyjna


Dziękuję, dziękuję, dziękuję Długo nic nie wstawiałam, więc zdjęć się na zbierało. W tym roku niestety mieliśmy mało czasu na ogród, więc musiał radzić sobie sam. Niektóre rośliny dały radę, a kilka niestety wypadło, ale nic to, będzie miejsce na nowe
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 08:49, 08 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33360
Marti, cudowne fotki, piękne wszystko, Jude i Capri rozpoznałam Śliczne są. Zadowolona jesteś z Jude?
Sadziłaś coś w szklarence?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 08:55, 08 wrz 2018


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
sylwia_slomczewska napisał(a)
Martuś cisza i cisza i cisza i powrót z przytupem tylko Ty tak potrafisz


Dzięki Sylwuś Troszkę musiałam sobie odpuścić. W ogrodzie też robiliśmy tylko te najpotrzebniejsze prace. Taki sezon, ale na szczęście troszkę zdjęć zrobiłam, więc są hurtowo.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 09:11, 08 wrz 2018


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Marti, cudowne fotki, piękne wszystko, Jude i Capri rozpoznałam Śliczne są. Zadowolona jesteś z Jude?
Sadziłaś coś w szklarence?


Miło, że zajrzałaś Jude jak dla mnie w drugim sezonie o wiele ładniejsza. Pierwsze kwitnienie obfite, potem odpoczynek i za drugim razem skromniej, ale nadal kwitnie. Mocno poszła w górę. Moja Hanka uwielbia ją za zapach, zresztą ja też. Nie wiem, w której rozpoznałaś Capri. Mam dwie róże, których nie znam nazwy, ale wstawiłam jedną z nich. Powiedz, o której myślisz.
W szklarni sadziliśmy pomidory i ogórka szklarniowego, jak zawsze, ale średnio w tym roku obrodziły. W następnym sezonie chyba wysienę sama, bo kupowaliśmy sadzonki tam gdzie zawsze i coś mi te odmiany już nie pasują. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie spokojniejszy, chociaż jak tak patrzę na dom, to czas na remont
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 15:11, 08 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33360
Warmia napisał(a)


O tej róży myślałam, że to Capri
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 16:03, 08 wrz 2018


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewuś, kupiłam ją w rosarium pod nazwą Mary Ann.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 16:48, 08 wrz 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33360
To na pewno jest to Mary, a nie Capri
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 18:13, 08 wrz 2018


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
To na pewno jest to Mary, a nie Capri


Nie ważne, i tak mi się podoba. Ale Capri też sobie obejrzę, a może będzie jeszcze jedna do kolekcji.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies