Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

hanka_andrus 20:53, 30 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Chryzantemy są niezawodne! Swoje już wyłamałam i położyłam jako przykrycie tych młodych pędów u podstawy. Będzie miał gdzie śnieg się zatrzymać.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ElzbietaFranka 12:31, 02 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Basilikum napisał(a)

Pozdrawiam z Austrii


Opisywalas pobyt w Austrii, i prelegenta czy to był jakiś kurs o to mi chodziło. Kto to organizuje, czy wiecej was tam jedzie z Niemiec. Co to w ogole jest za wyjazd czemu ma sluźyc.

Juz prawie po sniegu u nas +7.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 13:03, 02 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Elu to byly obchody 100 lecia wydawnictwa, ktore pisze dla Rolnikow. My prenumerujemy dwutygodnik "Landwirt" (Rolnik). Wydawca postanowil nie swietowac z politykami tylko z czytelnikami. Dostalismy zaproszenie i skorzystalismy. Wszystko bylo darmowe od przejazdu autobusem (tylko sami musielismy 40 km do przystanku dojechac) po jedzonko i wyklady. Do tego dostalismy reczniki dwa i pamiatkowa fotke W sumie byly 3 takie autobusy czytelnikow, jeden z Bawarii dwa z Austrii.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 17:14, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Iza, kapusta ładnie wygląda AJ widziałem w tym roku, ale oparłem się i nie kupiłem W przyszłym roku, podobnie jak ty muszę nadrobić

Ja jednak w tym roku na jarmark do Niemiec nie pojadę...wycieczka odwołana bo chętnych za mało...w poniedziałek za to nadrobię we Wrocławiu

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Basilikum 17:20, 02 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
namow rodzicow na Budziszyn, macie nie daleko. Moge Ci sprawdzic kiedy jest jarmark
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 17:32, 02 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Iza, spytać mogę, ale wątpię...w Polsce na jarmark raczej by im się nie chciało jechać, a co dopiero do Niemiec ( dla mnie to by była okazja, pogadać chociaż trochę po niemiecku).

A wy gdzie się wybieracie, bo nie mogę doczytać gdzie się z Gosią umówiłyście?
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Basilikum 18:13, 02 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a Landshucie ale Gosia mi nie napisala nr telefonu ani nie dogadalysmy sie gdzie sie spotkamy wiec nie jade, bo przeciez nie bede jej szukac po calym jarmarku. R dopiero wrocil od owiec calydzien czyscil im chalupy i wywozil gnojowke.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
hanka_andrus 22:04, 02 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Po takiej ostrej robocie, to Emusiowi należy się coś extra, Chociażby ten Kirsch w Landshucie. Może da się namówić? A nuż bez umówienia z Gosią się spotkacie.
Miłej niedzieli życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ElzbietaFranka 23:55, 02 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
Basilikum napisał(a)
Elu to byly obchody 100 lecia wydawnictwa, ktore pisze dla Rolnikow. My prenumerujemy dwutygodnik "Landwirt" (Rolnik). Wydawca postanowil nie swietowac z politykami tylko z czytelnikami. Dostalismy zaproszenie i skorzystalismy. Wszystko bylo darmowe od przejazdu autobusem (tylko sami musielismy 40 km do przystanku dojechac) po jedzonko i wyklady. Do tego dostalismy reczniki dwa i pamiatkowa fotke W sumie byly 3 takie autobusy czytelnikow, jeden z Bawarii dwa z Austrii.


A to widzisz! Myślałam, że to jakiś kurs a to obchody setki, to wiekowy już ten dwutygodnik. Niemcy zawsze mieli tradycje. Dobry ten wydawca, że zaprasza i gości w Austrii. Pewnie, dobrze że skorzystaliście zawsze to wymiana doświadczeń i poznanie innych ludzi.
U nas dzisiaj pewien ksiądz ze znanej rozgłośni tez obchodził jubileusz i pozapraszał rządzących i babcie z kopertami.

Dzisiaj w TVN pokazywali jarmark w Norynbergii i zapraszali Polaków aby przyjechali, że jest bezpiecznie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 09:26, 03 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
W Norymergii ponoc najladniejszy ten jarmark ale my jeszcze nie dojechalismy. Do Landshutu nie pojechalam, chociaz R chial ale jakos zmeczeni bylismy. Moze uda sie dzis do Vilshofen, tam jest plywajacy jarmark na statkach na Dunaju.

Uszylam kolejna torebke a wlasciwie torbe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies