Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Narzędzia do pielęgnacji trawnika

Pokaż wątki Pokaż posty

Narzędzia do pielęgnacji trawnika

Matka 18:59, 20 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
o Rany Julek!!!!


Danusiu a ta górka to naturalnie powstała czy usypana?kanty też takie sobie zrobię!tylko to narzędzie muszę zdobyć na wiosnę i motyczkę jakąś małą bo nie mam a podejrzewam, że to właśnie ona potrzebna do wykończenia tych obrzeży?bez kory stanowczo lepiej wyglądają, tylko żeby nie zarastały tak szybko!chyba często tzreba je wtedy oczyszczać?

Masz rację, Danusiu, że nawet jak nie ma obsadzeń w ogrodzie a są takie ładne i zadbane profile to ogród jest zupełnie inny!przekonałaś mnie w 100%!!!

teraz chyba wszyscy z Ogrodowiska na wiosne zaczną się brać za obrzeża!!!i nikogo nie będzie na foruma może zrobimy jakiś konkurs na najładniejsze obrzeże ogrodowe???hihi....
____________________
U Matki
Matka 19:11, 20 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
coś Ty wolałabym tą kosmiczna łopatę!hehe...mój M był teraz w Anglii, mógł mi kupic takiego "anglika"-głupia ja nie wpadłam na to!ale za to gazetki ogrodowe mi wiezie!hoho....
____________________
U Matki
Matka 19:24, 20 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
a to prawda-takiej wiedzy jak tutaj nie miałam wcześniej i chyba długo bym musiała na takowa czekać!
____________________
U Matki
zbigniew_gazda 20:13, 20 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Wielką robotę robi ten odstęp od roślin do obrzeża. A co do konkursu to podobno będą do wygrania grabki do liści .Tylko co będzie przedmiotem konkursu ?
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Matka 21:38, 20 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
grabki do liści?haha...fajnie, musze sadzić drzewa z liścmi więc
____________________
U Matki
Matka 21:42, 20 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
kurcze, tutaj jest tak idealnie docięte, może dlatego, że trawka taka ladniutka!moja rośnie jakby w kępkach, więc tak idealnie chyba nie wyjdzie?a ten bukszpanik jako żywopłocik jaki ładniutkipodoba mi się, może też taki zrobię, nie będzie tak wywiewacz rabat, jak to u mnie bywa
____________________
U Matki
Gardenarium 22:02, 20 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zbyszku, nagrody będą lepsze niż grabki. O grabkach to tylko żartowaliśmy, chyba że dostaniesz w prezencie z okazji wizyty hi,hi..
Z powodu grabek chyba nikt by nie chciał wziąć udziału w konkursie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 22:07, 20 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
a to szykuja sie jakieś konkursy?nic nie wiem...dla mnie kilka szczepek byloby juz super nagrodą
____________________
U Matki
Gardenarium 22:09, 20 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Konkursy oczywiście będą, ale ogłosimy je w specjalnym artykule.
Bogda, bez konkusu obiecaliśmy przecież jakieś roślinki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 12:44, 21 gru 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11137
Też sobie żartuję. Nagroda , wyróżnienie , upominek to jest rzecz którą nie wycenia się materialnie.To jest coś więcej.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies