daszum
11:54, 25 cze 2026
Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Róże teraz królują. Nie pada to pokazują swoją urodę.
Iglaków mam dużo i to mnie cieszy, zimą ogród też jest pełny.
A z Kodo jak zwykle kłopoty
Po pierwsze pojawiła się u niego niedoczynność tarczycy, jej leczenie + tabletka na kleszcze= 400 zł miesięcznie
Poza tym przez 2 lata od wiosny do jesieni codziennie oprócz codziennego swobodnego biegania socjalizowałam go w psim parku. Teraz nie mogę, ponieważ trzy razy wdał się w awanturę z dużymi samcami.
Zapisałam go do Psiej szkoły, chodzi na spacery socjalizujące w cenie 120 zł/godzinę, ale trenerka nie daje mi gwarancji, że to się zmieni
Problem jest taki, że ja czekam na operację kolana i nie mogę z nim chodzić na syczy.
Zazdroszczę Wam Frania.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola