Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

olga80 15:00, 12 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Mirellka posadzone hortki,ale na fotce prawi ich nie widać.musisz wierzyć na słowo.Od sadźca w prawą stronę do klona też świeżynki rośnie 5 hortek przed nimi posadziłam rozchodnika matrona po jednej gałązce bo nie wiem czy teraz mi się jeszcze ukorzeni zostało miejsce na danice i na żurawki.
i od razu powiem wzdłuż płotu posadzona jest tawuła nie widać jej bo przycięłam nisko co by się rozkrzewiła.

sporo pracy na mnie czeka w tej części ogrodu.
Po prawej stronie gdzie widać uschniętą trawę to ma powstać wyspa w kształcie łezki.Tam jest okropna glina pozostałość po wykopie szamba.Wymyśliłam,że zrobię rabatę podwyższoną.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
mirkaka 18:08, 14 paź 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Tereniu, sadziec u Ciebie przepiękną kępę już stworzył. Mój też kwitł pięknie, jeszcze czekam aż będzie taki cudny jak u Ciebie Bardzo jestem z niego zadowolona, ma bardzo ciekawy kolor Przyznam że jak zobaczyłam jaki jest piękny to jeszcze dokupiłam jednego takiego samego i drugiego o ciemnych liściach i białych kwiatach, ten jednak nie zdąży zakwitnąć.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
olga80 21:47, 14 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Mireczko mogłaś mówić,że byś jeszcze chciała.w miejscu w którym rósł przed podziałem z korzeni odbił i mam jeszcze jedną sadzonkę.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
MirellaB 22:18, 14 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Dwa, trzy lata i będzie pełno na rabacie

Terenia, a może na tej łesce dać drzewa?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mirkaka 07:47, 15 paź 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
olga80 napisał(a)
Mireczko mogłaś mówić,że byś jeszcze chciała.w miejscu w którym rósł przed podziałem z korzeni odbił i mam jeszcze jedną sadzonkę.


Teresko, był akurat w szkółce, niedrogi, kupiłam, nie wiem czy dobrze, bo zobaczyłam go gdzieś już wielkiego, był piękny ale jednocześnie ogromny.. jak krzew.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Basiula 15:10, 15 paź 2017


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Jakie zmiany zaszły od początku wątku do teraz! Z przyjemnością zagoszczę na dłużej a teraz idę zwiedzać.
Ale piękny dziś dziene! Tak swoją drogą, i Twoje letnie fotki fantastycznie się w ten dzień wpisują
____________________
W basiowie
MirellaB 07:14, 17 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Terenia nad tym co napisałaś o lawendzie. Moją posadziłam w półcieniu. Tak mi się nie chce znowu przesadzać. Myślisz, że nie będzie kwitła?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dominika11 07:17, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
olga80 napisał(a)

i od razu powiem wzdłuż płotu posadzona jest tawuła nie widać jej bo przycięłam nisko co by się rozkrzewiła.
już cięłaś tawuły ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 07:19, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
MirellaB napisał(a)
Terenia nad tym co napisałaś o lawendzie. Moją posadziłam w półcieniu. Tak mi się nie chce znowu przesadzać. Myślisz, że nie będzie kwitła?
lawenda uwielbia słońce i tam najlepiej kwitnie, moim zdaniem w półcieniu może kwitnąć słabo
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
olga80 08:51, 22 paź 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
MirellaB napisał(a)
Dwa, trzy lata i będzie pełno na rabacie

Terenia, a może na tej łesce dać drzewa?


Mirellko na rabacie będzie jedno drzewko o płaczącym pokroju.Nie chcę aby przykrywało mi widoku za łezką.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies