Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 12:04, 12 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Aniu, na fotkach ładnie wygląda kołderka śniegowa...ale w lesie jest cała masa połamanych gałęzi, które nie wytrzymały ciężaru mokrego śniegu...Drzewa też się łamią...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basilikum 12:20, 12 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Rumianka napisał(a)
No właśnie, tylko latem brakuje tamtych temperatur...
latem to ja ich nie chce ale zima moglo by byc jak w Madrycie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Rumianka 12:38, 12 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Chyba dobrze by było, bo nie na darmo jest przysłowie: "życie jak w Madrycie"...
pewnie fajne życie...ale nie ma to jak na swoich "śmieciach"...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 18:37, 12 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
No teraz mieć ogród w Madrycie to bym nie chciała. U nas drzewa na zimę liście zgubiły, u Nich nie gubią, masa się pod śniegiem połamała, w całej Hiszpanii kilka tysięcy drzew położyło pod śniegiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 19:06, 12 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Mnie na wylot do innych krajów nie ciągnie. W Polsce jest tyle pięknych miejsc do obejrzenia, a i tak się wszystkich nie odwiedzi.

A z każdym rokiem coraz krótsze te moje wypady....

Póki młodzi jesteście , korzystajcie z dalekich podróży, bo potem może być tylko fotel, kuchnia i łazienka.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ryska 21:18, 12 sty 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Bajkowo się zrobiło Koniczynko przez ten śnieg
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Rumianka 22:16, 12 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
sylwia_slomczewska napisał(a)
No teraz mieć ogród w Madrycie to bym nie chciała. U nas drzewa na zimę liście zgubiły, u Nich nie gubią, masa się pod śniegiem połamała, w całej Hiszpanii kilka tysięcy drzew położyło pod śniegiem

Hiszpanie niech się cieszą swoim Madrytem, a ja tam wolę swoje "Koniczynkowo"...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:21, 12 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
hankaandrus_44 napisał(a)
Mnie na wylot do innych krajów nie ciągnie. W Polsce jest tyle pięknych miejsc do obejrzenia, a i tak się wszystkich nie odwiedzi.

A z każdym rokiem coraz krótsze te moje wypady....

Póki młodzi jesteście , korzystajcie z dalekich podróży, bo potem może być tylko fotel, kuchnia i łazienka.

Haniu, ja z dalekimi podróżami jestem na bakier...Najlepiej jest mi u siebie...Sporadyczne wyjazdy owszem, ale na krótko i do domciu...
W swoim ogrodzie czuję się dobrze, nawet jak jest sporo pracy to nie narzekam, bo i w ten sposób odpoczywam. Czarne paznokcie, to przecież norma, ale ogród mnie potrzebuje, a ja jego... I tak się uzupełniamy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 22:23, 12 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
ryska napisał(a)
Bajkowo się zrobiło Koniczynko przez ten śnieg

Ostatnie zimy były zielone, to teraz oczy oszalały z powodu takiej czystej bieli...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 18:48, 14 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Do zapamietania - nowe książki Danusi

Gardenarium napisał(a)

Dla nowych osób odwiedzających mój wątek, także osoby niezalogowane zapraszam do zakupu mojej nowej książki z 25% rabatem OGRODMARZEN (po wrzuceniu do koszyka), znajdziecie tam na pewno wiele nowych porad i nowych zdjęć.

https://lasksiazek.pl/pl/p/Jak-dbac-o-ogrod-marzen-PRZEDSPRZEDAZ/1422

____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies