Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wokół Anatola

Pokaż wątki Pokaż posty

Wokół Anatola

omelka1 09:31, 25 paź 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Ogród ciekawy już ładnie zagospodarowany.Będę podglądać.
Uwaga techniczna...w jednym poście wklejamy cztery zdjęcia.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
basia3 10:06, 25 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Piękny ogród, chyba nie potrzebujesz żadnych rad, możesz służyć jako inspiracje dla innych, trochę mi szczęka opadała.
____________________
JEST DOBRZE :D
leon60 11:05, 25 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Domek znam z innego forum ogród widzę pierwszy raz ale zapowiada się fajnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
dusiaka 15:46, 25 paź 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Omelko1, dziękuję, jeszcze się wielu rzeczy muszę nauczyć
Basiu3, nie byłoby mnie tutaj, gdybym nie potrzebowała Waszych rad. Dwa lata podglądam Wasze ogrody i próbuję przenosić do siebie pewne pomysły. Ciągle popełniam błędy, potem muszę roślinki przesadzać (jak np. piękne żurawki creme brule, które w półcieniu zciemniały, więc przeniosłam w bardziej nasłonecznione miejsce i podsadziłam miłorzęba), no i mam jeszcze sporo miejsc do zagospodarowania. Z dwóch stron działka graniczy z lasem. Wiosną chciałabym tam coś posadzić. Pytanie, co się przyjmie, jakie rośliny zniosą częściowe zacienienie, a jednocześnie będą sprawiać radość dla oczu...
Leon60, Bardzo mi miło, że znasz mnie skądinąd To prawda, prowadziłam bloga, nawet dwa, podczas budowy Anatola- naszego Domku. Bardzo mi tamtego blogowania brakuje. Tak szybko się zbudowaliśmy. Czy na tamtym blogu znałyśmy się?
____________________
Ania - Wokół Anatola
babka 18:41, 25 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Piękny masz domek w pięknym otoczeniu i ogród już ładnie zagospodarowany, z głową Altana idealnie się wkomponowała, urocza i klimatyczna niesamowicie.
Na moje rady raczej nie możesz liczyć bo strasznie zielona jestem ale chętnie będę Cię podglądać
Pozdrawiam
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
waldek727 19:11, 25 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
dusiaka napisał(a)
Lato 2015
Mając taki plac do zagospodarowania w tym miejscu posadziłbym kilkanaście brzóz.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Rumianka 22:21, 25 paź 2015


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Anatol może poszczycić się pięknym już ogrodem. Masz tak klimatycznie, więc nasze rady niewiele tu zmienią. Idziesz do przodu, a dom niedawno zbudowany. Altana zachwycająca z firanami, idę tak z kawką....Zapraszam do siebie
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
dusiaka 15:53, 26 paź 2015


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Rumianka- dziękuję za zaproszenie.
Byłam, widziałam, zapisałam się i podziwiam
Masz świetne pomysły i zdolne ręce. Jestem na 10 stronie i nie chcę czytać na czas, dlatego zostawiam sobie lekturę na dzisiejszy wieczór.
Zapraszam do mnie czasem, na prawdę potrzebuję wielu rad.
Działeczka piaszczysta, gleba bardzo przepuszczalna, lasek sosnowy z dwóch stron, więc trawnik i rabatki (jakby ich nie wiem, ile było) nieco zacienione po południu, do tego teraz mnóstwo igieł, których jeśli nie wygrabię (bolą odciski), zakwaszą mi trawnik

chciałabym wiosną obsadzić front (bo szeroki, a ogrodzenie ażurowe) i dwa boki - od strony lasku (obecnie tylko siatka).
Nie mam koncepcji czym obsadzę, ale przez zimę muszę coś obmyśleć, dlatego mocno liczę na pomoc
____________________
Ania - Wokół Anatola
15:53, 26 paź 2015
Migdałek wiosną supcio,można by tak dosadzić jeszcze ze dwa-trzy migdałki takiej samej wysokości-wiosną będzie wtedy czaderski widok,co ty na to?

Pod sosnami ja osobiście widziałabym różaneczniki-super miałyby tu mikroklimacik(jeśli mogę zasugerować mój punkt widzenia)

Boski kącik wypoczynkowy z tymi zwiewnymi firaneczkami
Jesienna lala wymiata!Horti są supcio,ja je też uwielbiam
leon60 19:39, 26 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
dusiaka napisał(a)
Czy na tamtym blogu znałyśmy się?

nie, byłam cichym podglądaczem
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies