Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wokół Anatola

Pokaż wątki Pokaż posty

Wokół Anatola

dusiaka 14:19, 15 maj 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Trawy i miskanty:
____________________
Ania - Wokół Anatola
dusiaka 14:20, 15 maj 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Kolory na skalniaku.

Zaglądają do nas mali sąsiedzi

____________________
Ania - Wokół Anatola
dusiaka 14:25, 15 maj 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Clematisy Jan Paweł II. Pięknie kwitły w ubiegłym roku Liczę, że w tym roku subtelnie przysłonią bok pergoli.

Wiciokrzew

Hortensja pnąca, wsadzona w ubiegłym roku. Spodziewałam się pierwszego kwitnienia za co najmniej 3 lata, a tu co ja patrzę- będą kwiaty
____________________
Ania - Wokół Anatola
dusiaka 14:28, 15 maj 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Czosnki - pierwszy raz wsadzałam i bardzo jestem ciekawa efektu w pełni kwitnienia.

Zauroczyły mnie te szyszki.

I modrzewik pendula. Uwielbiam te mięciutkie igiełki.
____________________
Ania - Wokół Anatola
dusiaka 14:34, 15 maj 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
i takie tam...


Tymczasem w ogródku kwitną truskawki
i poziomki

Truskawki, wiadomo - trzeba się przy nich napracować, zbiory są krótko. Gadyby nie satysfakcja, że ma się własne, można pomyśleć, że się nie opłacają. Można kupić tanio i nie napracować się. Tylko, ze ja lubię.... się napracować, a truskawki lubią dzieci i mąż.
Zdecydowanie jednak polecam poziomki. Z kilku powodów- pracy przy nich dużo nie ma, nawet odrosty im nie rosną. Owocują bardzo długo, do pierwszych przymrozków. Pomijam, że kosztują zdecydowanie więcej od truskawek, a i walory smakowe wyjątkowe, mniam
____________________
Ania - Wokół Anatola
dusiaka 14:36, 15 maj 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
I na koniec kwitnąco, pachnąco:

Bez - w zeszłym roku wsadziłam pięć drzewek. Kwitną cztery, dwa białe, dwa fioletowe. Uwielbiam ten słodki zapach
____________________
Ania - Wokół Anatola
anbu 19:18, 15 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
dusiaka napisał(a)
Na tulipanowej rabacie rządzą już hosty.


Uwielbiam hosty. Twoje okazy Aniu są do pozazdroszczenia
No i witam się oficjalnie
____________________
Ania Ogród Ani :)
dusiaka 22:11, 15 maj 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Aniu, dziękuję.
Teraz hosty wyglądają przyzwoicie. Dopóki ślimaki nie przyjdą i nie zaczną się tu stołować
____________________
Ania - Wokół Anatola
Morobert 15:04, 16 cze 2016

Dołączył: 16 cze 2016
Posty: 1
Witam Panią
Znalazłem Pani Dziennik budowy w murator domu. Niestety wszystkie zdjęcia już wygasły, chciałbym je zobaczyć. Czy jest taka możliwość jeśli tak to proszę o podanie jakiegoś linka. Spodobał mi się projekt Anatola myślę o jego budowie
Pozdrawiam
dusiaka 22:23, 16 cze 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 110
Morobert napisał(a)
Witam Panią
Znalazłem Pani Dziennik budowy w murator domu. Niestety wszystkie zdjęcia już wygasły, chciałbym je zobaczyć. Czy jest taka możliwość jeśli tak to proszę o podanie jakiegoś linka. Spodobał mi się projekt Anatola myślę o jego budowie
Pozdrawiam

Proszę zajrzeć do drugiego dziennika:
http://www.anatol.mojabudowa.pl/ W sekcji "zdjęcia" powinno się jeszcze co-nieco zachować
____________________
Ania - Wokół Anatola
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies