Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Sebek 18:17, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
eda napisał(a)
Hej Sebek witaj u mnie było koło -7 ale nie mam jeszcze sezonowych wsadziłam tulipany zadołowane wcześniej w donicach i czekam na kwiotki wlałam już wodę do donic dla ptaszków i dziś cukrówka miała problem bo twardo scięło lodem trochę ...trzymaj się buziaki



Muszę wrócić do tulipanów w donicach - fajnie się zawsze na nie czekało
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:19, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mira napisał(a)


Danusia...brzmisz fatalnie, ja mam dziś lepszy dzień to się mądrzę ale mus jakoś ogrodami te dni zoptymiścić.

Sebek a gdzie kanciki - nie wszystko masz zrobione a jeszcze nawożenie...


Kanciki w 2/3 ogrodu mam. Nad 1/3 dywaguje, bo wypada mi rabaty poszerzyć.... wszystko wyłazi poza ustalone pare lat temu ramy
Dziś zacząłem za to... wertykulację Małe kawałki, żeby się nie zmęczyć. Jest dość zimno i nie chce, by mnie przewiało
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:20, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Joku napisał(a)
Witam się po starej znajomości . Dopisuję się do grona cieszących się z twojego zapewne krótkiego powrotu na forum.

Szefowo też mnie zmartwił twój wpis, jakiś taki smutny.


Jola! Muszę poskakać po wątkach i zobaczyć co u Ciebie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:25, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
No smutny, bo człowiek coraz starszy i uzmysłowiłam sobie, że porywanie się na budowę to chyba za późno już dla mnie. Jedną miałam po 40-tce, a ta już po 60-tce i wielka budowa...pozwolenie jest ale strach mnie obleciał. Niejedno w życiu już budowałam (osobiście, kładąc pustaki) i jestem zaprawiona, ale po raz pierwszy boję się. A i koronawirus robi swoje tyły w myśleniu, to po prostu mierzę siły na zamiary. No i się po prostu boję. Jak to minie, to wtedy mi przejdzie.


Danusiu mi koronawirus odkąd się pojawił zmienił przede wszystkim plany urlopowe. Konsekwencji jego działania się boje, choć póki moje otoczenie jest zdrowe to na razie głównie konsekwencji gospodarczych. Ja pracuję na etacie, gorzej z osobami prowadzącymi działalność jak Ty. Już o gastronomii czy innych usługach nie wspominam.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:25, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękna wiosna u Ciebie
Ja stokroty schowałam do domu, bo przy -7 na bank by zmarzły i dziś też już schowane,bo już na minusie....eh


Idę przykryć swoje
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:26, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Agania napisał(a)
Takie cięcie to ja rozumiem...dałeś czadu
Jak szybko odpicować ogród... zobacz u Sebka
Stokrotki piękniusie


Z roku na rok mam coraz lepsze tempo... Albo robie coraz mniej dokładnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hankaandrus_44 18:52, 16 mar 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Ciesz się, że w ogóle masz jakieś tempo poza pracą. Życzę uporania się ze wszystkim w ogrodzie, no i dopieszczaj mamusię, bo stęskniona za Tobą. Niech czuje, że synek do domu zjechał na dłużej.

A tak przy rozmowie na ogrodowej rabatce, to cieszę się, że jesteś. Dawno do Ciebie zaglądałam, mus odświeżyć, widoki Twego ogrodu. Pozdrawiam.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
BKosimkArt 19:07, 16 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Jaka cudna zieloność Sebku, ten bluszcz w schodach świetnie wygląda!
Imponujący wianek
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Basilikum 17:33, 27 mar 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Sebek no co tak malo fotek, az do choinki sie cofnelam.

Ja dzialam w ogrodzie i powoli tworze nowa rabate ale ona chyba bedzie za rok, najpier nad gleba musze popracowac. Tne i kompostuje i podlewam i co tam jeszcze w rece wpadnie. Wlasnie wysadzialam truskawki z garnka i posadzilam kociomietke. Nie mam azamiaru nigdzie jezdzic wiec bedzie bezbratkowo i bez kwiatkowo, trzeba wykorzystac co sie ma.

pozdrawiam serdecznie z ogrodu pod chmurka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Johanka77 18:59, 27 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Sebek napisał(a)


U mnie wszystko żyje. Kusi mnie by zrobić w najbliższych dniach wertykulacje.


Zrobiłeś?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies