Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Helen 22:24, 16 gru 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Podoba mi się ten, który miał być u kogoś a został w domu
____________________
Helen - Hortensjowo
Sebek 22:26, 16 gru 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Podsuwam Wam również pomysł na kompromis w rodzinie Ja chciałem koniecznie mieć żywa choinkę do sufit, Mama zaś dalej sztuczną. Mamy dwie W salonie i kuchni





Patrzę w telefon i... tyle mam zdjęć Muszę pobuszować u Was co tam pięknego natworzyłyscie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:33, 16 gru 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Helen napisał(a)
Podoba mi się ten, który miał być u kogoś a został w domu


Został mi wolny podkład - stwierdziłem, ze gałązki mam w ogrodzie, bombek parę zostało i... tak oto jest
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
mira 22:46, 16 gru 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
ww.ogrodowisko.pl/uploads/p/196/1968647/original.jpeg[/img]

Ten wianek miał być na prezent, ale ostatecznie jest u mnie na tarasie




Ten bardzo mi się podoba. Sama nie wiem czy to dobrze że został, skoro miał być prezent

szybki jesteś z dekoracjami,

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Bog 15:38, 18 gru 2019

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Choinki obie ładne, naturalna bez plastikowych ozdób jest na czasie bo ekologiczna tak trzymaj.U mnie niestety tylko sztuczna ale może w następnym roku będzie bardziej ekologicznie.
deszczowymaj 18:14, 18 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sebek napisał(a)


Wianek na główne drzwi Dla porównania wielkości wspomnę, ze ja mam 187 cm wzrostu Zajmuje prawie całe drzwi No i ma magiczną moc - swieci w ciemności





Wianek Czad

ale jak pierwszy raz spojrzałam to pomyślałam, że ten wianek ..ma nogi a dopiero po chwili przewinęłam wyżej i zobaczyłam Twoją głowę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Sebek 07:16, 15 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cześć

Wszyscy zbudzili się z zimowego snu? U mnie (a co pochwałę się!) wszystko ogarnięte w dwie soboty. Została tylko wertykulacja i cięcie żywopłotów, ale to na deser

Po zeszłorocznej suszy i zobaczeniu jak zmęczone były rośliny w zeszłym sezonie postanowiłem czesc krzewów odmłodzić. Hortensje, derenie, berberysy i... różaneczniki. Te ostatnie Zaatakaowaly nie tylko szkodniki, ale i choroby grzybowe - także po chyba 11 latach zaczynamy od nowa. Zostały suche badyle na wysokości 30 cm, trzymajcie kciuki by odrosły jak w angielskich ogrodach

Dość mojego gadania - zapraszam na spacer





Ciemiernik w tym roku pięknie się zebrał - kwitnie naprawdę obficie



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 07:20, 15 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Z serii znajdź różnicę Ice Dance znów ścięty kosą spalinową - z czystego lenistwa jak i szybkości działania. Ręce by mi odpadły gdybym musiał to robić sekatorem. Kto dostrzega hortensje?



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 07:22, 15 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Działaliście już z donicami? U mnie od dwóch tygodni rosną już stokrotki i bratki - choć zastanawiam się czy przetrwały dzisiejszą noc - zimno było...

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 11:38, 15 mar 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też jestem ciekawa co z bratkami, prymulkami..te ostatnie na pewno kaput. Sporo stało w namiocie, część w szklarni - te na pewno przetrwają, bo na plusie tam jest.

Na ile ściąłeś hortensje? Ja się zastanawiam poprawić do ziemi. BO teraz mam wysoko ścięte.

Powiem, że tęsknię za Twoją obecnością Co było kiedyś - już nie wróci?
Teraz u nas jest czas na głębsze refleksje. Oglądam zdjęcia, przyszłości nie planuję, ale jeśli ta przyszłość nadejdzie, to chyba czas zweryfikować swoje marzenia...

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies