Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Johanka77 11:41, 15 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja mam bratki i skalnice. Nic im nie jest.

Dziś będę sadzić bratki rogate. Uwielbiam

P.S.
U mnie tylko -2 było...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eda 16:14, 15 mar 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Hej Sebek witaj u mnie było koło -7 ale nie mam jeszcze sezonowych wsadziłam tulipany zadołowane wcześniej w donicach i czekam na kwiotki wlałam już wodę do donic dla ptaszków i dziś cukrówka miała problem bo twardo scięło lodem trochę ...trzymaj się buziaki

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
mira 16:30, 15 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Ja też jestem ciekawa co z bratkami, prymulkami..te ostatnie na pewno kaput. Sporo stało w namiocie, część w szklarni - te na pewno przetrwają, bo na plusie tam jest.

Na ile ściąłeś hortensje? Ja się zastanawiam poprawić do ziemi. BO teraz mam wysoko ścięte.

Powiem, że tęsknię za Twoją obecnością Co było kiedyś - już nie wróci?
Teraz u nas jest czas na głębsze refleksje. Oglądam zdjęcia, przyszłości nie planuję, ale jeśli ta przyszłość nadejdzie, to chyba czas zweryfikować swoje marzenia...



Danusia...brzmisz fatalnie, ja mam dziś lepszy dzień to się mądrzę ale mus jakoś ogrodami te dni zoptymiścić.

Sebek a gdzie kanciki - nie wszystko masz zrobione a jeszcze nawożenie...
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Joku 17:34, 15 mar 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Witam się po starej znajomości . Dopisuję się do grona cieszących się z twojego zapewne krótkiego powrotu na forum.

Szefowo też mnie zmartwił twój wpis, jakiś taki smutny.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 17:58, 15 mar 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
No smutny, bo człowiek coraz starszy i uzmysłowiłam sobie, że porywanie się na budowę to chyba za późno już dla mnie. Jedną miałam po 40-tce, a ta już po 60-tce i wielka budowa...pozwolenie jest ale strach mnie obleciał. Niejedno w życiu już budowałam (osobiście, kładąc pustaki) i jestem zaprawiona, ale po raz pierwszy boję się. A i koronawirus robi swoje tyły w myśleniu, to po prostu mierzę siły na zamiary. No i się po prostu boję. Jak to minie, to wtedy mi przejdzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Wiolka5_7 19:05, 15 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20326
Piękna wiosna u Ciebie
Ja stokroty schowałam do domu, bo przy -7 na bank by zmarzły i dziś też już schowane,bo już na minusie....eh
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agania 19:49, 15 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Takie cięcie to ja rozumiem...dałeś czadu
Jak szybko odpicować ogród... zobacz u Sebka
Stokrotki piękniusie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
nicol21 12:31, 16 mar 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
o Sebek nożycoręki się zjawił, oby ta wczesna obecność na O. zwiazstowała więcej obecności przez sezon
a ID co roku ścinasz na zero? ja swoją ID wydałam, mam tą drugą, podobną, zimo zieloną co się nie rozłazi. W tym roku lenia mam na wyrwanie kwiatów, a i przydałoby się ją rozciąć i odmłodzić.
Krokusiki urokliwe jak to krokusy
Hortki powinny ładnie odrosnąć. tam były Silver Dollar, prawda? jak nisko ścinałeś? bo moje po paru latach chyba też powinnam bardzo nisko przyciąć, ale może już w następnym sezonie.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Sebek 12:58, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Ja też jestem ciekawa co z bratkami, prymulkami..te ostatnie na pewno kaput. Sporo stało w namiocie, część w szklarni - te na pewno przetrwają, bo na plusie tam jest.

Na ile ściąłeś hortensje? Ja się zastanawiam poprawić do ziemi. BO teraz mam wysoko ścięte.

Powiem, że tęsknię za Twoją obecnością Co było kiedyś - już nie wróci?
Teraz u nas jest czas na głębsze refleksje. Oglądam zdjęcia, przyszłości nie planuję, ale jeśli ta przyszłość nadejdzie, to chyba czas zweryfikować swoje marzenia...



Danusiu ściąłem je na 10 cm. W zeszłym roku moje silver dolary odbiły... w połowie, a wczoraj to zobaczyłem. Zadbam by przez najbliższe dni nie braklo im wody - wydaje mi się, ze to było przyczyną. Także cięcie było drastyczne.

U mnie tez tysiąc myśli na minutę. I jestem wdzięczny, ze znajduję się w takiej sytuacji a nie innej. Mogę pracować z domu, siedze u Mamy, a nie na Śląsku.

Obecność na Ogrodowisku - i mi tego brakuje. Dlatego jestem Przyszłość... jest dziś. I ważne byśmy zadbali o siebie teraz. Zostańmy w domu Myśle siedzenie w ogrodzie tez można pod to podpiąć.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:59, 16 mar 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Johanka77 napisał(a)
Ja mam bratki i skalnice. Nic im nie jest.

Dziś będę sadzić bratki rogate. Uwielbiam

P.S.
U mnie tylko -2 było...


U mnie wszystko żyje. Kusi mnie by zrobić w najbliższych dniach wertykulacje.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies