Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

sylwia_slomc... 20:02, 20 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81721
gobasia napisał(a)


Kurczę jak zobaczyłam 3 fotkę to mi się skojarzyło z innym wątkiem o podobnym budynku luknij sobie jak fajnie zrobione....zacznij od początku to się zorientujesz czemu skojarzenie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2729-ogrodek-z-widokiem-na-stodole-stajnie-wiate-z-maszynami-i-wychodek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kamila66 20:34, 20 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Sylwia ja też miałam identyczne skojarzenie już widziałam bluszcz zwisający z dachu

Bardzo ładna kompozycja z różami w środku
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Anda 20:57, 20 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Mi też się kompozycja z różami podoba
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gobasia 21:15, 20 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
kamila66 napisał(a)
Sylwia ja też miałam identyczne skojarzenie już widziałam bluszcz zwisający z dachu

Bardzo ładna kompozycja z różami w środku


no...ja też widzę tam bluszcz ,ale mąż by się chyba wściekł jagby ten bluszcz mu się w ciąnik lub jakąś maszyne wplątał,by mi nogi z d..y powyrywał
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
sylwia_slomc... 22:09, 20 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81721
gobasia napisał(a)


no...ja też widzę tam bluszcz ,ale mąż by się chyba wściekł jagby ten bluszcz mu się w ciąnik lub jakąś maszyne wplątał,by mi nogi z d..y powyrywał


nie taki inwazyjny i moim zdaniem ładniejszy jest trójklapkowy....a do tego jak każdy bluszcz te też można przycinać, żeby opanować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nallar 22:33, 20 lis 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
gobasia napisał(a)


no...ja też widzę tam bluszcz ,ale mąż by się chyba wściekł jagby ten bluszcz mu się w ciąnik lub jakąś maszyne wplątał,by mi nogi z d..y powyrywał

Może wyjdę na dziwaczkę ale zdecydowanie odradzam winobluszcz. Pięknie napisane "Można ciąć" acha...zwłaszcza jeśli wejdzie na dach. Miesiąc temu wyrywałam badyle które były wszędzie, przecisnęły się nawet pod podbitkę. Nie wspomnę już o tym który wdarł się pod werandę i drewnianą elewację domu. Uważam że jest dużo ciekawszych zajęć w ogrodzie niż latanie z sekatorem i ograniczanie "dzikuska"
Rozpisałam się a miałam tylko pozdrowionka zostawić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
gobasia 09:34, 21 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
sylwia_slomczewska napisał(a)


Kurczę jak zobaczyłam 3 fotkę to mi się skojarzyło z innym wątkiem o podobnym budynku luknij sobie jak fajnie zrobione....zacznij od początku to się zorientujesz czemu skojarzenie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2729-ogrodek-z-widokiem-na-stodole-stajnie-wiate-z-maszynami-i-wychodek


Byłam zobaczyłam i jest cudnie.Muszę zapoznać się z tym wątkiem.
Tylko u mnie jest trochę inna sytuacja ,my korzystamy z podwórka i tych budynków w celach rolniczych.

a oto lokatorzy tego budynku zdjęcie od drugiej strony,
jest ich kilka razy więcej tylko nie wszystkie chciały pozować






____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 10:47, 21 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hanka_andrus napisał(a)
Piękne roże, ale ta przy bramce odlotowa. Próbowałaś robić sadzonki? Jakby co to piszę się na jedną.


Haniu bardzo chętnie podzielę się swoją nestorką rodu.Tylko nie wiem czy teraz czy lepiej wiosną.jak będę miała chwilkę czasu to poszukam , powinnam mieć kilka zdjęć to wstawię.
Przyszła mi do głowy taka rymowanka

Wyślę Tobie Haniu kwiatka
No bo fajna z Ciebie babka
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 11:48, 21 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
to kilka fotek

i mam z tych starszych jeszcze taką
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Gardenarium 12:10, 21 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Już jest super, a będzie jeszcze lepiej kobieto działasz i to się chwali
Irysy świetne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies