Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 23:16, 18 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
-Witajcie!
Na wasze forum trafiłam całkowicie przez przypadek szukając inspiracji do przemeblowania w ogródku no i wpadłam na całego! Zakochałam się w waszych ogródkach no i w WAS wszystkich !

Mój ogródek jest obrazem całego mojego charakteru- a więc jest romantyczny,nieokiełzany,nie planowany,niezorganizowany-czasem moje kompozycje wprowadzają mnie w zachwyt a czasem jest to obraz nędzy i rozpaczy.Historia mojego ogródka rozpoczęła sie w latach 90-tych kiedy to wyszłam za mąż i wprowadziłam się do domu mojego męża i jego rodziców.Teściowie prowadzili gospodarstwo rolne,mieli 3krowy,świnie,kury,kaczki.Ja pracowałam zawodowo,a po pracy -dom,dzieci-wogóle mnie nie pociągało grzebanie w ziemi.Pewnego dnia koleżanka przyniosła do pracy sadzonki winnobluszczu-wszyscy brali więc wziełam i ja.Posadziłam je pod stajnią,stodołą,wiatą na maszyny i pod kurnikiem.Byłam w szoku kiedy stwierdziłam,że wszystkie się przyjęły-jak to z mojej ręki?niemożliwe!

wtedy z zainteresowaniem rozejżałam się po ogródku teściowej i zobaczyłam że ma duże ilości liliowców,wiesiołków,paproci,parzydło leśne,piwonie(wtedy jeszcze nie miałam pojęcia jak te rosliny nazywały się)no i zaczęłam je rozsadzać gdzie się tylko dało-moi teściowie z politowaniem patrzyli się na moje poczynania-bo kto to widział żeby kwiatki rosły pod stajnią i stodołą,a one na przekór rosły jak szalone!Zmobilizowana tym zaczęłam się rozpytywać koleżanki jakie mają roślinki no i zaczeło się!
Dalej to już wiecie-sadzenie,przesadzanie,kupowanie,kombinowanie skąd wziąść pieniądze-jednym słowem nałóg-uzależnienie o którym nawet nie mam z kim pogadać.Dlatego tu własnie jestem-nie wiem tylko czy dam sobie radę z komputerem,ale co tam -spróbuję!od czego w końcu są dzieci?

Mam też cichą nadzieję że pomożecie mi w uporządkowaniu mojego kolorowego jarmarku !
Planuję przemeblowanie w ogródku przed domem,ale o tym może póżniej.
Teraz zdjęcia:


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Toszka 23:22, 18 sty 2013


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ale cudnie! Sielsko-anielsko!
Witam cię

(Martusiu, zaraz dostaniesz reprymendę, ze za dużo zdjęć w jednym poście - max. 4 wstawiamy, by się szybko otwierało.)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ana_art 23:25, 18 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
witaj Marto. Nazwa wątku intrygująca, mnóstwo ślicznych zdjęć pokazujesz
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 23:31, 18 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, te długie, zielone warkocze to pewnie ten winobluszcz od koleżanki.

No i powiedz kochana, co teraz teściowa mówi na Twoje dokonania? Dalej kręci głową z politowaniem?
Co mówi teraz?


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justi 23:38, 18 sty 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ja też zajrzałam i witam serdecznie! Sielsko, anielsko i polsko dodam jeszcze. Kilka zdjęć bardzo bardzo jest klimatycznych i lekko tajemniczych.
A co Ty chcesz Martuniu przemeblowac w swoim ogródku?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
hanka_andrus 23:38, 18 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i nie zobaczyłam tej końcówki z tytułu!Nieźle zamaskowany!
Gratuluję,Miejsce stworzyłaś piękne! A Teściowa już nie kręci głową?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
dajana 23:39, 18 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
U ciebie Marto to nawet ten wychodek jest piękny ,Po nazwie wątku spodziewałam się zupełnie czegoś innego a tu takie slicznosci pokazujesz
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ana_art 23:39, 18 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
no właśnie miałam spytać o to samo co Danusia. Jaka reakcja jest teraz? nie tylko teściowej, bo rozumiem że mieszkasz na wsi a społeczność ta czasami z politowaniem patrzy na takie innowcyjne działania
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kasiek 23:42, 18 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj,pieknie tu u Ciebie,mam nadzieje ze i tesciowa zmienila zdanie
____________________
Bawarka
Marta7 23:58, 18 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837


Toszka dzięki

Ana -witaj-oglądałam Twój ogródek-już Cię podziwiam-jesteś zorganizowana i umiesz planować -Twoje aranżacje-cudo-też tak kiedyś będę miała.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies