Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

Kokesz 18:20, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Basiu, okazało się, że jej akurat miejscówki nie zmieniłam miałam ją zaznaczoną patyczkiem z nazwą ale przy grabieniu liści on się też wygrabił
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 18:22, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
gobasia napisał(a)


teraz kwitną takie



Też je mam
To Easy Waltz, kwitną zawsze u mnie jako pierwsze
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 18:23, 20 cze 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
mirkaka napisał(a)
Basieńko moja Twoja Gobasia Nawet nie wiesz ile radości ma z tej lilii





O rany ile kwiecia
Jak długo trzeba czekać na takie kwitnienie?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
gobasia 20:43, 20 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
/Renatko
...Jeśli jej miejsce przypasuje to już na drugi rok powinno być ok..Tylko nie zmieniaj miejscówki


zwykła czerwona ale też ją lubię



____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
mirkaka 12:03, 21 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
gobasia napisał(a)


bardzo się cieszę ,że jest u Ciebie ..Sliczna ...za rok jak podwoi to dopiero będzie uczta dla oczu..



Jeszcze podwoi??? Mnie to wystarczy
Basiu, u mnie są obok niej młode lilijki, mają na razie jeden kwiat. Jak je odsadzić żeby nie uszkodzić matecznej?? Boję się grzebać przy niej, a chciałabym się podzielić młodymi cebulkami. Napisz jak Ty to robiłaś?

Muszę dodać, że u Ciebie wszystkie lilie wypasione i śliczne
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
gobasia 12:32, 21 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
No ja to wykopałam wszystkie i się z Wami podzieliłam.

ale tobie odradzam!!!

Zapewne wiesz ,że wiem o niej nie za wiele bo jest u mnie od niedawna.Pewne jest to ,że jak ją przesadzimy to zaczyna z kwitnieniem od poczatku .ona tak ma ,że co starsza to więcej kwiatów .U mnie doszło do ponad setki na jednej łodydze

Kurcze? jak to zrobić?..Spróbuj jak już przekwitnie wyciągnąć ,a jak się nie uda to lekko odgrzeb i odejmij młode .

To super ,że chcesz się dzielić
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 12:38, 21 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Milego dnia życzę



____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ElzbietaFranka 13:22, 21 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13867
O kurza stopą te twoje dzieci cebulowe po całej Polsce. Ja też czekam Basiu cierpliwie i na róże. Jak myślisz kiedy będę mogła się spodziewać w tym roku. Bo róża jak pisałaś już masz odkład a cebula musi zakwitnąć i odczekać aż wyciągnie soki z tego obornika końskiego.

Może moje rośliny ładne, ale u ciebie widać, że dobrze rośliny karmione dobra pruchnicza ziemia.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
mirkaka 15:26, 21 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
gobasia napisał(a)
No ja to wykopałam wszystkie i się z Wami podzieliłam.

ale tobie odradzam!!!

Zapewne wiesz ,że wiem o niej nie za wiele bo jest u mnie od niedawna.Pewne jest to ,że jak ją przesadzimy to zaczyna z kwitnieniem od poczatku .ona tak ma ,że co starsza to więcej kwiatów .U mnie doszło do ponad setki na jednej łodydze

Kurcze? jak to zrobić?..Spróbuj jak już przekwitnie wyciągnąć ,a jak się nie uda to lekko odgrzeb i odejmij młode .

To super ,że chcesz się dzielić


Oj, to nie chciałabym żeby za rok nie zakwitła tak obficie, będę pomaleńku odgrzebywać, żeby jej nie uszkodzić Dziękuję Basiu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
gobasia 17:27, 21 cze 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ElzbietaFranka napisał(a)
O kurza stopą te twoje dzieci cebulowe po całej Polsce. Ja też czekam Basiu cierpliwie i na róże. Jak myślisz kiedy będę mogła się spodziewać w tym roku. Bo róża jak pisałaś już masz odkład a cebula musi zakwitnąć i odczekać aż wyciągnie soki z tego obornika końskiego.

Może moje rośliny ładne, ale u ciebie widać, że dobrze rośliny karmione dobra pruchnicza ziemia.


Elu najlepiej bylóby w sierpniu..

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies