Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

Basieksp 14:29, 16 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10318
Kocimiętka super, wabi koty? A z tym powiększaniem rabat to ja zawsze tłumaczę że mniej trawy do koszenia i że trudno z kosiarką wykręcić no i rabaty rosną Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 16:35, 16 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7204
Basiu, A kogo ma cieszyć ogród? Że kwiatki się ścina mnie serce nie boli. Bo przecież za chwilę sama bym im łebki oberwała, bo przekwitną, Niech się dziewczyna cieszy, że nie musi przebierać w kwiatach, tylko ma na wyciągnięcie ręki.

Mój ogród jest używany na różne sposoby. I rekreacyjnie dla całej rodziny, i borówkowo, też dla całej. Ogrodowizny mam mało, ale kwiatków moc, tylko nie wszystkie do wazonu się nadają. To co, mam napisać kartkę, nie ciąć? A niech tam!

Preboleję. A może jej się przyda w przyszłości ta umiejętność bardziej, niż obecna praca. My tego nie wiemy, jak się nasze losy potoczą.

Mój stryjeczny dziadek, nie miał żadnego fachu, jak w wieku 18 lat trafił do Ameryki. Miał szczęście, że zaraz po przyjeździe powołano go na front /I wojna światowa w Europie/
Nic nie umiał, to dali mu maszynkę do strzyżenia i golił wojaków na glacę.
Takim sposobem nie doświadczył okopów, i wrócił do Ameryki jako bohater wojenny, Dostał ziemię w nagrodę za służbę. I co z ziemią robić? Sadził ziemniaki i inne warzywa, i sprzedawał okolicznym ludziom. W ten sposób spędził całe swoje życie. A ziemię przed śmiercią sprzedał, żeby żona nie musiała ciężko pracować.

Myślę, że każda umiejętność, może być coś warta. Trzeba to tylko uzmysłowić sobie w odpowiednim czasie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basilikum 16:45, 16 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu bardzo madrze napisalas dziekuje
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 23:14, 16 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Witam Basiu


Piękny ogród pewnie razem z córką stworzyliście. Inwestycja sporą.
Przepiękna ta szałwia taka wypasiona.
Co tam dałaś pod korzenie że tak wszystko ładnie rośnie.

Wnusio to z Olsztyna. Duży facet. Mój jest drobniejszy ale ładny 24 ma rok staje dobrze przy meblach i się puszcza. Ale najlepiej mu idzie raczkowanie nie można dogonić. To dobrze bo dziecko powinno dużo raczkować półkule się równoważą.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gobasia 15:28, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Radziu2013 napisał(a)


To kocimiętką? Jaką odmiana?
Bylinowka super się prezentuje. Ale faktycznie, musisz urobić córkę na powiększenie rabaty. Ale byś wtedy poszalała

Pozdrawiam

oj szalała ,szalała

kocimietki- ja kupiłam walker^s low ,dostałam też nasiona i sadzonki od kogos z O ,.. sadziłam tam też z sadzonek co same wyrosły....ta jedna inna jest bardziej filetowa, ciemniejsza.grubsze ma kwiatki i wiosną miała ciemniejsze listki..sama nie wiem co ona za jedna..muszę ja rozmnożyć bo jest ładna
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:29, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Basilikum napisał(a)
o tak tak Radzio wypatrzyl peralke sliczna jest
Cala bylinowka super
cora ma z Toba dobrze



A ja z córka
Iza o kocimietce napisałam wyzej
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:31, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Basieksp napisał(a)
Kocimiętka super, wabi koty? A z tym powiększaniem rabat to ja zawsze tłumaczę że mniej trawy do koszenia i że trudno z kosiarką wykręcić no i rabaty rosną Pozdrawiam


moje koty jakoś nie upodobały sobie kocimietki..

Ha!! kiedy tu problem bo zięc uwielbia kościć,może mu sie kiedyś znudzi
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:33, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hankaandrus_44 napisał(a)
Basiu, A kogo ma cieszyć ogród? Że kwiatki się ścina mnie serce nie boli. Bo przecież za chwilę sama bym im łebki oberwała, bo przekwitną, Niech się dziewczyna cieszy, że nie musi przebierać w kwiatach, tylko ma na wyciągnięcie ręki.

Mój ogród jest używany na różne sposoby. I rekreacyjnie dla całej rodziny, i borówkowo, też dla całej. Ogrodowizny mam mało, ale kwiatków moc, tylko nie wszystkie do wazonu się nadają. To co, mam napisać kartkę, nie ciąć? A niech tam!

Preboleję. A może jej się przyda w przyszłości ta umiejętność bardziej, niż obecna praca. My tego nie wiemy, jak się nasze losy potoczą.

Mój stryjeczny dziadek, nie miał żadnego fachu, jak w wieku 18 lat trafił do Ameryki. Miał szczęście, że zaraz po przyjeździe powołano go na front /I wojna światowa w Europie/
Nic nie umiał, to dali mu maszynkę do strzyżenia i golił wojaków na glacę.
Takim sposobem nie doświadczył okopów, i wrócił do Ameryki jako bohater wojenny, Dostał ziemię w nagrodę za służbę. I co z ziemią robić? Sadził ziemniaki i inne warzywa, i sprzedawał okolicznym ludziom. W ten sposób spędził całe swoje życie. A ziemię przed śmiercią sprzedał, żeby żona nie musiała ciężko pracować.

Myślę, że każda umiejętność, może być coś warta. Trzeba to tylko uzmysłowić sobie w odpowiednim czasie.


Haniu serdecznie pozdrawiam ,masz racje kazda umiejetność nas wzbogaca
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 15:35, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Basilikum napisał(a)
Haniu bardzo madrze napisalas dziekuje



Hania to bardzo mądra kobitka i doświadczona ..tez dziekuję
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Basieksp 15:35, 18 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10318
gobasia napisał(a)


moje koty jakoś nie upodobały sobie kocimietki..

Ha!! kiedy tu problem bo zięc uwielbia kościć,może mu sie kiedyś znudzi


My na zmianę mężem biegamy z kosiarką, to o większe rabaty łatwiej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies