Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

gobasia 16:12, 14 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ElzbietaFranka napisał(a)
Basiu ty ją wysłałaś na początku września a przyszła 25 listopada i od razu ją posadziłam bo jesień piękna była.

U nas teraz słońce świeci nie ma wiatru.


dobrze ,że ją zwinęłam w wilgotne serwetki ,to przeżyła
wysyłałam 5 jednakowych paczuszek razem,Do ćiebie najbliżeja tak długo wedrowała...pozostałe dotarly już 3 dnia

Zimno pochmurno i na dodatek nie pada.
Roślinki dostały 3 dni ciepełka ,powytykały noski a tu buch ...znowu ziab:

Prymulki już by chciały ...


____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
GorAna 19:28, 14 kwi 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basiu, czytam, że i u Ciebie zimno
Wszyscy już przebieramy nóżkami, by nacieszyć się ciepłem i wiosennymi kwiatami
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
gobasia 11:19, 16 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
GorAna napisał(a)
Basiu, czytam, że i u Ciebie zimno
Wszyscy już przebieramy nóżkami, by nacieszyć się ciepłem i wiosennymi kwiatami
Pozdrawiam


Aniu dziekuję za pozdrowienia

Zimno . W koncu dotarło troche deszczu , więc drgnęło ładnie wszystko ruszyło

Ja teraz na etacie przedszkolanki.Edukujemy sie z moją wnusią nawzajem
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Anda 11:34, 16 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ale super chmurki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
hankaandrus_44 13:03, 16 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Ale super baranki. Czasem i tak trzeba, Pozdrawiam. Młodą też.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
gobasia 15:54, 16 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Anda napisał(a)
Ale super chmurki


____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 16:00, 16 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
hankaandrus_44 napisał(a)
Ale super baranki. Czasem i tak trzeba, Pozdrawiam. Młodą też.


Dziękujemy ja i młoda

Pani przysyła wytyczne a my działamy ...nie tylko prace reczne ( ten mniejszy to moje dzielo ha ha) ale i piosenki wierszyki i takie tam jeszcze

piękne sasanki i konewka do kompletu
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ElzbietaFranka 22:09, 16 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Z tą zdalna nauka to oszaleć można. Wyobraź sobie, że ja nie dosyć, że płace na zajęcia terapii zajęciowej w ośrodku co prawda połowę to jeszcze przez internet muszę obserwować jak pani maluje i ja w tym biorę udział.
Maja to ma gdzieś a ja maluje,szyję,lepie jakiej figurki z modeliny która sama zrobiłam.
A najlepiej jak biorę udział w gimnastyce z jednej strony monitor z drugiej strony podnoszę nogi,ręce kręcę tyłkiem.

Powiedziałam im że to mój ostatni tydzień. Wyjeżdżam na działkę a tam nie mam zasięgu.

Moja synowa ma dwa komputery jeden zajęcia z przedszkola drugi że zdalna 3 klasa. 3 klasista tak bystry, że się nudzi tymi lekcjami. Trzyma stary telefon w ręce i gra.
Nasza znajoma ma 5 dzieci na zdalnym wzięła urlop bezpłatny, i ściągnęła 3 komputery bo 2 ma swoje.
Co to za kształcenie współczuję dzieciom i wszystkim rodzicom.

Babcia ładne baranki pomogła zrobić. Brawo Ty!

Basiu ciężkie czasy oby jeszcze gorzej nie było. Bo nie wiadomo czy w przyszłym roku znowu nie będzie się trzeba szczepić. Ten wirus ciągle będzie bo ludzie się przemieszczają po całym świecie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basilikum 14:52, 17 kwi 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Basiu Owieczki pierwsza klasa super sa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gobasia 10:57, 19 kwi 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ElzbietaFranka napisał(a)
Z tą zdalna nauka to oszaleć można. Wyobraź sobie, że ja nie dosyć, że płace na zajęcia terapii zajęciowej w ośrodku co prawda połowę to jeszcze przez internet muszę obserwować jak pani maluje i ja w tym biorę udział.
Maja to ma gdzieś a ja maluje,szyję,lepie jakiej figurki z modeliny która sama zrobiłam.
A najlepiej jak biorę udział w gimnastyce z jednej strony monitor z drugiej strony podnoszę nogi,ręce kręcę tyłkiem.

Powiedziałam im że to mój ostatni tydzień. Wyjeżdżam na działkę a tam nie mam zasięgu.

Moja synowa ma dwa komputery jeden zajęcia z przedszkola drugi że zdalna 3 klasa. 3 klasista tak bystry, że się nudzi tymi lekcjami. Trzyma stary telefon w ręce i gra.
Nasza znajoma ma 5 dzieci na zdalnym wzięła urlop bezpłatny, i ściągnęła 3 komputery bo 2 ma swoje.
Co to za kształcenie współczuję dzieciom i wszystkim rodzicom.

Babcia ładne baranki pomogła zrobić. Brawo Ty!

Basiu ciężkie czasy oby jeszcze gorzej nie było. Bo nie wiadomo czy w przyszłym roku znowu nie będzie się trzeba szczepić. Ten wirus ciągle będzie bo ludzie się przemieszczają po całym świecie.

Pozdrawiam



Elu Z tą zdalną nauką to do bani.Lila to ta wnuczka co ja sie nią opiekuję to 5lataka to jeszcze pól biedy.Najstarsza córka ma 5 -latka ,I LO i osmioklasistę to już gorzej.Dobrze ,że nie pracująca ,to ma kontrolę
Ale weż taki licealista ,prawie rok nauki za nim a nawet nie zdążył dobrze kolegów zapoznać?

Ja już po pierwszej dawce szczepionki
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies