Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gożdzikowa - wiejski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Gożdzikowa - wiejski ogród

Dominika11 20:43, 14 sie 2021


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Mogą być i tawulki

a może niskie berberysy albo seslerie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 20:49, 14 sie 2021


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
O może jeszcze być praire Fire
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
gobasia 11:29, 17 sie 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ElzbietaFranka napisał(a)
Jestem bardzo ciekawa jak będzie rósł ten Kilimandżaro na pniu. Jak widziałaś też mam ale taki zwykły i szału nie ma. Może w złym miejscu posądzony. Najpierw przez kilka lat rósł w donicy. W zeszłym roku posadziłam do gruntu jeszcze poczekam jak będzie rósł w przyszłym roku.
Tego klona zobaczę, dereń pagodowy wiem jak wygląda.
Derenia posadz w ustronnym miejscu od wiatru aby nie zmarzł on dosyć wcześnie kwitnie. Ja go nie mam bo u mnie wydmuchow i wiosenne przymrozki po co mam się denerwować.

Tawuły nigdy nie za dużo. Miałam koreksy zimozielone i wyrzuciłam nie podobają mi się.

Znowu upał idę dalej skalniak obrabiać tam trochę cienia teraz.


Elu To zakupy córki ,jak będzie rosło zobaczymy
następny wypad to bedą drzewa kolumnowe i berberysy

kalina Klimandżaro



klon Paldiski
basen ostatni sezon ,bo to miejsce na fontannę




dereń pagodowy jeszcze stoi w donicy ,żurawki też czekają

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 11:33, 17 sie 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Dominika11 napisał(a)
Mogą być i tawulki

a może niskie berberysy albo seslerie



Sama nie wiem co tam dać .do września moę coś się wyklaruje..

Hortki szaleją

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 11:35, 17 sie 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Trawy teraz najładniejsze

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
gobasia 11:36, 17 sie 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354




____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ElzbietaFranka 13:39, 17 sie 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Basiu Kalina Kilimandżaro ma bardzo długie liście też jestem ciekawa czy zakwitnie u Was
Klon bardzo ładny już posądzony. Będzie się ładnie przebarwial. Jak będziecie kupować kolumnowe zwróćcie uwagę aby jesienią się ładnie przebarwiały. Może te dęby co u mnie rosną kolumnowe pokaż córce jak będziesz zainteresowana to wstawię. Buki kolumnowe też ładne.

Zresztą u Szmitow tych kolumnowych dużo to doradza.

Reszta zakupow też ładna oni mają towar dosyć drogi, ale za to zawsze wypasiony.
Ja od nich ściągałem dęba monument. To jest ich wychodowany dąb. Kupowałam go miał pół metra teraz to kolos.

Z tą baron spróbuj je wysadzić do bardzo halowej ziemi zobaczysz jakie będą niskie. Pewnie u ciebie za dużo dobroci w ziemi.

Ten rok to rok hortensji nie trzeba ich podlewać, mają mokro co lubią najbardziej, jeszcze jak dobra ziemia rosną jak oszalałe.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gobasia 14:05, 17 sie 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ElzbietaFranka napisał(a)
Basiu Kalina Kilimandżaro ma bardzo długie liście też jestem ciekawa czy zakwitnie u Was
Klon bardzo ładny już posądzony. Będzie się ładnie przebarwial. Jak będziecie kupować kolumnowe zwróćcie uwagę aby jesienią się ładnie przebarwiały. Może te dęby co u mnie rosną kolumnowe pokaż córce jak będziesz zainteresowana to wstawię. Buki kolumnowe też ładne.

Zresztą u Szmitow tych kolumnowych dużo to doradza.

Reszta zakupow też ładna oni mają towar dosyć drogi, ale za to zawsze wypasiony.
Ja od nich ściągałem dęba monument. To jest ich wychodowany dąb. Kupowałam go miał pół metra teraz to kolos.

Z tą baron spróbuj je wysadzić do bardzo halowej ziemi zobaczysz jakie będą niskie. Pewnie u ciebie za dużo dobroci w ziemi.

Ten rok to rok hortensji nie trzeba ich podlewać, mają mokro co lubią najbardziej, jeszcze jak dobra ziemia rosną jak oszalałe.


no u nas to nie za bardzo mokro.dziś rano lałam 2 godz.wczoraj nic nie popadało troszaczkę w nocy pokropiło a dziś zimno pochmurno ale bez deszczu

Baronowi może sprobuje jakieś ograniczniki dać ,cholercia bardzo go lubię

Masz rację Elu ,te większe już nieco drzewka to strasznie drogie,kurcze ale takie 50 cm kiedy nam urosną.Trzeba kupić większe
Kupię małych i zrobię szkółkę ,zanim skończa elewację , taras to mi podrosną i będzie jak znalazł.dwa lata temu tak kupiłam daniki i trzmieliny po 2 zł, już sa całkiem spore
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
sylwia_slomc... 16:30, 17 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Ładny ten klonikTfu tfu tfu...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gobasia 21:53, 17 sie 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ładny ten klonikTfu tfu tfu...






____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies