Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

malgorzata_s... 17:11, 10 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
No faktycznie trawnik suchy ale za to roślinki piękne. Jeżówki mi jakoś giną a tak mi się podobają. Chyba do bylinowego trzeba się wybrać. Te u Was kupione rosną w miarę reszta chyba za słabe sadzonki. Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zszywka 10:38, 11 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Dziękuje Małgosiu Sporo wody i czasu ale cieszą i najważniejsze że rosną. Ten rok dla jeżówek nie jest sprzyjający, na wielorybie mi wypadły ale nic nie kupowałam bo planuje małe zmiany. Buziaki
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
eVka 20:18, 13 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Witam się u Ciebie. W końcu przydreptałam Zacznę od tego, że widzę olbrzymią przemianę ogrodu, z nieporadnych pierwszych rabatek po piękne dojrzałe rabaty z rodkami, hostami, orlikami, paprociami, floksami. Wszystko co kocham
Susza u nas też straszna, najbardziej trawniki obrywają ale na szczescie najszybciej sie regenerują po deszczach.

Buziaki, będę zaglądać !
____________________
zszywka 17:32, 14 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Bardzo dziękuje i cieszę się Ewo Sporo pracy ale jak cieszy, Sadzę to co mi się podoba i zaczyna to wyglądać Lubię trochę „babcine” byliny jak i te „nowoczesne”. Na trawnik nawet nie patrzę, masakra... U mnie przelotnie kropi z nieba, chyba deszcz mi nie pisany
Buziaki
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 12:48, 15 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
W sobotę walczyłam z przedogródkiem, prawie rabata skończona. Brakuje jeszcze hakone (zielone kreski) ale mam już sadzonki tylko musza podrosnąć. Kory tez brakuje ale wykorzystałam zapasy z ex świerkowej i muszę wybrać się na małe zakupy
Przed

Teraz
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 12:53, 15 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Reszta:
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 12:56, 15 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
eVka 13:17, 15 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
zszywka napisał(a)
Bardzo dziękuje i cieszę się Ewo Sporo pracy ale jak cieszy, Sadzę to co mi się podoba i zaczyna to wyglądać Lubię trochę „babcine” byliny jak i te „nowoczesne”. Na trawnik nawet nie patrzę, masakra... U mnie przelotnie kropi z nieba, chyba deszcz mi nie pisany
Buziaki

A wiesz, że ja też ostatnio dorosłam do babcinych kwiatków typu floksy, naparstnice, liliowce no i w końcu pokochałam róże

Co do deszczu to u mas pada od kilku dni, w końcu

Pięknie się zapowiada ta rabatka, jak dosadzisz jeszcze hakonki bedzie cudo
____________________
Kindzia 18:37, 17 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U nas też deszczu stanowczo za mało.

Rabata elegancka będzie! Pamiętaj, że młode hakonki potrzebują bardzo dużo wody, bardzo dużo. Jak już się przyjmą dobrze, u mnie ze dwa lata potrzebowały, to zaczyna być widać, że rosną
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
zszywka 21:06, 18 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ewka ja zawsze lubiłam floksy, miałam na nie nawet tzw”fazę” i w pewnym momencie miałam ich sporo, ale nie chciały rosnąć Kiedyś bałam się róż, teraz je uwielbiam. Myśle ze nie skończy się na tych co mam Daj troszkę deszczu


Kasiu ja trawnika już oficjalnie nie posiadam...Dzięki widzę po tych sadzonych wiosną że lubią wodę, myśle że podwoiły sie. Jestem ich ciekawa w przyszłym sezonie, końcem sierpnia chce wysadzić te które dostałam do podzielenia. No i chyba dosadzę 3 jeżówki na przedogródek, tylko nie wiem limonkowe czy białe :/
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies