Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

paradas 08:42, 30 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ale te floksy się wyróżniają na tej rabacie z tujami i hortensjami
Nie znam się aż tak dobrze ale będziesz wsadzała jakieś rośliny z kolorowymi kwiatami na rabacie z śliwowiśnią? Trochę tak za zielono jak dla mnie, zwłaszcza po wsadzeniu tych jasnozielonych jeżówek. Chyba że ten dereń który tam jest kwitnie
zszywka 22:45, 01 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Damian to prawda, floksy szaleją kolorem przy hortensjach Właśnie chciałam stonowana rabatę, bo wszystkie jakie mam są kolorowe. Pissardi kwitnie wiosną, derenie też kwitną, jeżówki zielone są przepiękne jak dla mnie-takie nieoczywiste Ale planuję posadzić głównie cebule (krokusy, szafirki, trochę tulipanów, lili) no i oczywiście będzie jeszcze hakona
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Monia81 21:28, 04 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7959
Patrycjo przybiegłam zobaczyć brzozy fajnie że się udało kupić... no teraz jeszcze pokaż gdzie będą posadzone, a może już posadziłaś? buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
zszywka 23:15, 04 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Monia miejsce docelowe jest znalezione, tylko nie ma czasu go ogarnąć :/ Brzózki będą rosły od strony gospodarczej, posadziłam już dwa lata temu świerki serbskie ale coś problem z czubkiem maja. Zawsze coś, albo uschnie w zalążku albo jak zaczyna rosnąć... jedna tylko odpukać fajnie rośnie a mam 5 posadzonych. Sąsiedzi super więc nie zależy mi na ich ekspresowym tempie wzrostu, bardziej żeby osłonić się od wiatru wiec powoli rosną i walczą z przeciwnościami

No i zanim je posadzę to muszę jakoś wyrównać koleiny po tym jak wiosną wjechała straż w to miejsce. Pod basen się udało z pomocą sprzętu- glebogryzarki kolegi, muszę się ponownie uśmiechnąć do niego na dniach Ale najważniejsze że już mam te brzózki, poszukiwania zakończone sukcesem

Ps. Niedawno przejeżdżałam przez Bobrowniki i myślałam o Tobie
Buziaki
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:07, 07 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Susan pokazała kolorek a niektóre trawy pokazują kwiatostany

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:10, 07 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Hortka Phantom szaleje w tym sezonie i hakonka dzielona wiosna fajnie wyglada
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:16, 07 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Lipa w końcu kieruje gałązki do góry, przez pewien moment wyglądała jak kura
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 23:18, 07 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 18:04, 13 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Długa rabata z hortensjami w weekend zyskała nowe drzewo, klona hermitage teraz muszę je dobrze przywiązać, bo dosyć słaby ma ten aktualny palik

Ten rok jest zdecydowanie nastawiony na drzewa

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 20:51, 15 sie 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Przedogródek zyskał werbene

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies