Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zszywkowy ogród marzeń :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zszywkowy ogród marzeń :)

Nowa12 22:39, 14 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też uważam że roślinki lepiej wyglądają na rabatce ale sama mam sad na trawniku .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
malgorzata_s... 15:07, 15 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Czuć już jesień pomimo drugiego tłoczenia róż. Hortki i trawy nie kłamią że lato się kończyPozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
zszywka 21:48, 15 wrz 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Agata u mnie trawnika bardzo dużo i im go mniej tym bardziej się cieszę dużo tańcowania przy takich kółeczkach z drzewem, już 3 takie sobie sprawiłam sądząc brzozy i zapomniałabym o 5 świerkach, kolejne 3 to graby i jeszcze te nowe świerki i klon, za dużo latania
Też planuje malutki sad bo wszystkie stare jabłonie pójdą pod młotek niestety, niektóre maja nawet po 60 lat szkoda ich bo są naprawdę duże, no ale kiedyś nawet na nie musi przyjść kolej i koniec... Kilka owocowych drzew kupię na pewno



Małgosiu niestety to prawda, oby ta fajna pogoda utrzymała się jak najdłużej. Mimo wszystko lubię jesień, hortki pokazują nowe oblicze, róże maja intensywniejsze kolory, trawy pięknie kwitną. Najgorsza mokra jesień, wtedy wszystko jest nijakie Buziaki


Pokusiłam się na lampy solarne, bardzo podoba mi się ich efekt na żywo na razie robią za stopery dla psiaków, ale planuje je przenieść w głąb rabaty żeby wystawały ponad hakonki, ale to w przyszłym sezonie. Wkrótce i tak będę je chować, nie chce żeby pożółkły albo się odbarwiły przez zimę

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
malgorzata_s... 21:50, 15 wrz 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Super, takie księżyce na rabacie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nowa12 22:13, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Oświetleniem można mnie kupić od razu . Świecidełek nie lubię i nie mam za to w ogrodzie mogłoby wszystko świecić .
Jak zima blisko to też oświetlenie wyłączam. Śnieg świeci .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 22:59, 15 wrz 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
To prawda, można by pomyśleć ze rzeczywiście księżyc gdyby się nie przyznać hihi

A ja świecidełka wszystkie lubię lampiony też uwielbiam, świeczka, książka i winko albo kakao pod kocykiem.. Mmm

U mnie tylko solar i na baterie wchodzą w grę nie chce się bawić w prąd, zreszta nie ma mi kto zrobić. A tak solar pobiera energię ze słońca i już oszczędność. Strasznie podobają mi się takie duże kule, ale to już zabawa w prąd i cena tez do przyjemnych nie należy :/
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
zszywka 20:02, 16 wrz 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Przyszły cebulki 780 sztuk, ale nie wszystkie do mnie Niestety brakuje 3 paczek, mam nadzieje ze doślą brakujące sztuki bo właśnie nie są dla mnie
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 21:28, 16 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Niezła paka. Jak dla mnie tydzień roboty ale ty się pewnie uwiniesz szybciej .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Dominika11 10:59, 17 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no lampy robią wrażenie

o rany ile cebul - ale szalejesz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Monia81 19:39, 17 wrz 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
No to masz sadzenia, że ho, ho... wiosną będzie pokaz piękny pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies