Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 20:59, 16 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
anabuko1 napisał(a)

Kasiu, przepiękne rożne jeżówki.
Mam do nich słabość.Ale u mnie nie wszystkie pięknie rosną.chyba ziemia za słaba,Muszę coś je podkarmiać czymś .
Powojnik Sweet Summer Love cudnie ukwiecony.Chyba długo m go masz i duży jest.mój mały.Muszę zobaczyć, czy coś k , jakiś kwiatek ma, czy też nie .

Aniu i ja jestem oczarowana jeżówkami nasza Gosia ma ich dużo i jedna piękniejsza od drugiej .
Powojnika SSL mam już od kilku lat i początkowo słabiutko kwitł ale co roku kwitnienie jest obfitsze a chciałabym żeby jeszcze bardziej się postarał

____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Kasya 21:00, 16 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
no ja chce takiego powojnika no...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
patrycja 21:29, 16 sie 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Kasiu mogłabyś pokazać jak wyglądają twoje lilie? Czytam że ci chorują, moje niektóre też mają jakieś plamy
____________________
Patrycja mój ogródek
katel 22:00, 16 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Kasya napisał(a)
no ja chce takiego powojnika no...

Pachnie na dodatek , ale zapach się nie niesie.

patrycja napisał(a)
Kasiu mogłabyś pokazać jak wyglądają twoje lilie? Czytam że ci chorują, moje niektóre też mają jakieś plamy

Patrycjo na 220str. są zdjęcia, w ogrodzie już ich nie ma - wszystkie wywalone , te z brązowymi smugami miały i lekkie zabrązowienia na cebulach ale reszta cebulek wyglądała idealnie aż żal było wyrzucać - porozrastały się i maleńkich cała masa była i niektóre piękne i wielkie . Będę kolejne zamawiała - na pocieszenie .

Wstaw zdjęcia swoich, to może coś wywnioskujemy, mam nadzieję że to nie wirus.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Monia81 08:01, 17 sie 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Kasiu przepiękny ten powojnik, a możesz mi tą jego nazwę napisać, bo ja ze skrótów to jestem do niczego
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agania 11:12, 17 sie 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiu, zrobiłam sobie kwiecisty przegląd u Ciebie, aż mnie z krzesła podniosło....na cudowny widok tylu kwiatów i ogrodowych rozmaitości

Dereń pagodowy variegata, o którym pisałaś u mnie, zimował pierwszy raz.

Derenie kwieciste i jadalne rosną i zimują z powodzeniem, nie maja szkodników i nie łapią chorób grzybowych, u Vity widziałam
d. skrętolistnego, to na jego temat się nie wypowiem?

Pozdrawiam Ciebie i dziewczyny, które miały przyjemność gościć w Twoim ogrodzie...super spotkanie i pięknie pokazany ogród w obiektywie Jony
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dominka 10:42, 18 sie 2017


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Powojnik czad!
Ty to masz różne wynalazki.

Kasiu mam już derenie Ivory Halo.
____________________
Aga- Zielony AZYL
sylwia_slomc... 11:19, 18 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
katel napisał(a)

Aniu i ja jestem oczarowana jeżówkami nasza Gosia ma ich dużo i jedna piękniejsza od drugiej .
Powojnika SSL mam już od kilku lat i początkowo słabiutko kwitł ale co roku kwitnienie jest obfitsze a chciałabym żeby jeszcze bardziej się postarał


A można jeszcze bardziej się strać niż to co widzę?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:21, 18 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
zaszalałaś z cięciem tego jałowca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
patrycja 18:30, 18 sie 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Wstawiłam zdjęcia lilii. Jeśli masz chwilkę to zajrzyj proszę
____________________
Patrycja mój ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies