Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród, mydło i powidło.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, mydło i powidło.

katel 13:22, 29 gru 2015


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Cześć! Dorciabe, to jeszcze kawałek dołożysz i już u mnie będziesz . Nie wiedziałam, że na O. jest tak dużo osób z okolic Lublina - bardzo się cieszę .
Witaj Olga80 oj będe działała, już się doczekać nie mogę .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
miskka 14:01, 29 gru 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Hej Kasiu, trafiłam do ciebie w poszukiwaniu informacji o bzach czarnych Wyczytałam, że masz jakiś egzemplarz, a w internecie brakuje opisu doświadczeń właścicieli.

P.S. Gratuluję domku i ogrodu

Mam do ciebie prośbę o poradę:we wrześniu posadziłam Black Tower. Oczywiście rośnie bez problemu, ale ostatnio ktoś "uprzejmy" złamał mi duży pęd (młoda ta roślinka więc miała tylko dwa pędy). Pozostał jeden malutki około 20 cm. Wiem że roślinka odbije, ale może podpowiesz mi czy długo będzie odrastał? Czy zagęści się ładnie? Mam zdjęcie ale nie chcę zaśmiecać twojego wątku.
____________________
Karol99 14:08, 29 gru 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Wstawiłem zdjecie u siebie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
iwka 17:01, 29 gru 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Przydreptałam do Ciebie za moimi koleżankami piękny masz domek, a z ogrodowiskiem stworzysz piękny ogród Ja trochę daleko do Lublina ale wirtualnie będę wpadać
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
katel 18:21, 29 gru 2015


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Witam, witam!
Sylwia i Iwcia umknęły mi wcześniej Wasze posty, dopiero dziś zobaczyłam! Cieszę się z Waszej wizyty i zapraszam , postaram się niedługo nowe zdjęcia wrzucić .
Miskka - Witaj, dzięki za pochwały , odpiszę Ci w wątku tematycznym o Czarnym bzie, nie dlatego żeby nie zaśmiecać tu ale może się komuś przyda, ja sama bardzo często z tych wątków korzystam i czekam zawsze na zdjęcia i informacje wszelkie od innych forumowiczów.
Iwka - Cześć! Cieszę się, że przydreptałaś , myślę, że z Waszą pomocą mój ogród będzie piękniał z dnia na dzień, już niejedną bezcenną radę Tu dostałam . Zapraszam, wpadaj kiedy tylko możesz .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
AnnaCh 19:31, 29 gru 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A widziałaś link, który Ci wkleiłam ze skrzyniami?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
KasiaWB 19:32, 29 gru 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Noooo nareszcie założyłaś wątek niezmiernie się cieszę i witam oficjalnie na O.
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
miskka 21:51, 29 gru 2015


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Dzięki zatem szukam wątku!
____________________
katel 10:24, 30 gru 2015


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Karolu - byłam, widziałam, jestem pod wrażeniem i tak sobie myślę, że może dzięki Twoim radom polubię mój Brabantowy żywopłot, muszę się nim tylko odpowiednio zająć .
Aniu - widziałam i zasiałaś ziarenko w mojej głowie i już kiełkuje nawet , bardzo mi się takie rozwiązanie podoba tylko jeszcze muszę wykombinować jak to zrobić - u mnie ten warzywnik jest na lekkim spadku i część skrzyń będę chyba musiała lekko wkopać z jednej strony. Z jakiego drewna się takie skrzynie robi, jest gdzieś wątek z tym tematem?
Kasiu - Witaj w moich skromnych progach! Codziennie zaglądam do Ciebie - i trzymam kciuki .
Miskka - dopiero dziś wstawiłam bo się nie wyrabiam , tu jest adres jak byś miała problem ze znalezieniem:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/461-czarny-bez-sambucus-jak-sie-pozbyc-czarnego-bzu
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Karol99 10:27, 30 gru 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
katel napisał(a)
Karolu - byłam, widziałam, jestem pod wrażeniem i tak sobie myślę, że może dzięki Twoim radom polubię mój Brabantowy żywopłot, muszę się nim tylko odpowiednio zająć .


W takim razie bardzo sie ciesze
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies