Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

Makao_J 12:05, 22 sty 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Namawiam eMa na przybicie brązowych desek różnej wysokości na ścianie donicy za różą. W ubiegłym sezonie nie bardzo mu się to podobało ale może w tym sezonie mi się uda, hihi Byłaby osłona na zimę i od silnych wiatrów, które latem są dość często.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Katkak 10:43, 23 sty 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Matko,Aniu przegapiłam, że założyłaś warek. Już szybciutko nadrabiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 10:56, 23 sty 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Oj Ania, Ania, nieładnie, że takie cudeńko tyle prsed naki ukrywałaś i zupełnie nie rozumiem czemu. Masz prześliczny ogród, godny pozazdroszczenia i do tego cudowna altanę. Pasowałaby mi przy jiej jakaś róża, ale byłoby romantycznie. Fajnie,że masz wreszcie watek. Oczywiście zaznaczam i będę częstym gosciem .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Makao_J 21:12, 23 sty 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Katkak napisał(a)
Oj Ania, Ania, nieładnie, że takie cudeńko tyle prsed naki ukrywałaś i zupełnie nie rozumiem czemu. Masz prześliczny ogród, godny pozazdroszczenia i do tego cudowna altanę. Pasowałaby mi przy jiej jakaś róża, ale byłoby romantycznie. Fajnie,że masz wreszcie watek. Oczywiście zaznaczam i będę częstym gosciem .

Róża przy altanie mówisz? Tak przeszło mi to przez myśl. Widziałam i wąchałam taką różową pnącą. Nie wiem co to była za róża ale pachniała bardzo i kusiła z daleka. Jeżeli w tym roku ją spotkam to na pewną będzie tam rosła
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kamila66 09:04, 24 sty 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Już chyba wiem, która to donica Czy to ta gdzie posadziłaś Aurea Nana
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Makao_J 11:18, 24 sty 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
kamila66 napisał(a)
Już chyba wiem, która to donica Czy to ta gdzie posadziłaś Aurea Nana

Tak. Dokładnie. Posadziłam tam też czarne i białe tulipany. Nie mogę doczekać się wiosny by zobaczyć efekt.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 11:30, 24 sty 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
U mnie dziś -2. Siedzę przed kompem, eM robi obiad.
Mam tyle planów na ten rok że nie wiem czy ze wszystkim zdążę. W ogrodzie tyle to zrobienia, ale to ta najprzyjemniejsza część.
Poza tym w końcu robimy sypialnię marzeń. Przed świętami wyremontowaliśmy kuchnię.
Strasznie dużo tego i wszystko muszę zaplanować.
Ale jak przyjdzie wiosna to ruszę z kopyta z innym nastawieniem. bo na razie męczę się jak jest tak ponuro
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 11:44, 24 sty 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Wklejam to sobie żeby pamiętać co i jak. Bo to jest piękne.

MirellaB napisał(a)

To dobrze, że od strony północnej, bo tak jak dziewczyny pisały na południowej by rady nie dały.

Mój sukces hortensji ogrodowych: rosną od strony północnej, jak zaczynają wypuszczać wiosną obcinam zeszłoroczne kwiatostany, na start w kwietniu dostają azofoskę, po miesiącu nawóz do hortensji, dużo podlewane i to wszystko
Zawsze pięknie kwitną i nigdy nie przemarzły

Edit: wczesną wiosną oprysk miedzianem, a następnie promanalem

Twoim daj czas, nie przesadzaj ich z miejsca na miejsce



____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
MirellaB 12:38, 24 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aniu przeczytałam na moim wątku, że mój wpis przenosisz do siebie i tu niespodzianka, założyłaś swój wątek
Myślę, że to też duża zasługa Tess. Ona tak potrafi jednym zdaniem zmobilizować, podobnie było ze mną

Aniu ja od początku wiedziałam, że masz bardzo ładny ogród i się nie pomyliłam. Ty nas kokietowałaś, że nie masz co pokazać itd itp. Masz bardzo ładnie

Oczywiście zaznaczam Twój wątek i będę na bieżąco
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ewa004 13:07, 24 sty 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aniu od Mirelki trafiłam do Ciebie
Piękny masz dom i ogród a z ogrodowiskiem zobaczysz jakie cuda zrobisz
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies