Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

alis 18:09, 25 sie 2020


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Ania, woow, nie dość, że ogród piękny to i piękne prace!
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
greg66 20:13, 25 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Aniu, no bardzo ładnie, kiedyś uczyłem się szkicować i wiem jak to jest trudne, tym bardziej chylę czoła przed Tobą
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Nowa12 20:42, 25 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ile na tym forum talentów ogrodowych i pozaogrodowych. Piękne rysunki. Talent artystyczny niewątpliwie przekłada się na zmysł ogrodowy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magda70 20:43, 25 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zatkalo mnie...następna utalentowana!


WOW!

Faktycznie inny styl...lubię czarno-białe
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
MiluniaB 21:11, 25 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Makao_J napisał(a)
Wklejam kilka moich prac. Bo nie tylko ogrodem człowiek żyje

Ania jakie to piękne A co to zdjęcia, rysunki? Bardzo mi się podoba.
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
beta 21:50, 25 sie 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Ania ale talent:—). Mega...twoje obrazy jak żywe...pięknie malujesz kobieto...a busz w ogrodzie robi równie imponujące wrażenie jak twoje obrazy...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Makao_J 09:30, 26 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
ElzbietaFranka napisał(a)
Ania nie jest źle wystarczy miejsca. Możesz w każdym rogu iryska posadzić nawet teraz, ale jak masz tam coś grzebać z pompą to wiosna.

No wiesz taka zdolna jesteś. Ładnie mieć takie portrety przez siebie namalowane.

Ela a na zimę...zabierać i chować? Przetrwają? Bo na zimę wylewamy zawsze wodę ze zbiornika.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 09:31, 26 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Dziękuję wszystkim za pochwałę moich prac.

Ściskam mocno.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
ElzbietaFranka 12:26, 27 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Makao_J napisał(a)

Ela a na zimę...zabierać i chować? Przetrwają? Bo na zimę wylewamy zawsze wodę ze zbiornika.





Aniu włóż do wiadra z wodą lub zakop najlepiej do ziemi we wrześniu czy październiku, Wiosna wyciagniesz.


Ja odnośnie odkurzaczy.
Odkurzacz jest tak przydatny jaka ma moc. Mam 2 sztuki elektryczne. Trawy nigdy nie sprzątałam bo zawsze kosimy z koszem mam gdzie sypać.
Odkurzacz ma dwie opcje albo zbierasz ssąco do worka ma właśnie w środku młynek, że mieli te liście. Najlepiej jakby były suche przy mokrych młynek zabudować.
Druga opcja to sprzątanie poprzez wywiew liści (tak jak to robią w parkach).
Ja robię roznie z kamieni jak wiatr ustanie będę wywiewac że skalniaka też.
Pozna jesienią to odkurzam zbierając do worka.

Wczoraj i dzisiaj mi tyle mawiało, że pracy na cały dzień.

Odkurzacze z parków są spalinowe o dużej mocy, bardzo ciężkie. Też myślałam aby taki kupic, ale nie dam rady go nosić to musi być chłop.
Jak wiesz chłopów coraz mniej.
Jeden kupiłam w Lidlu w zeszłym roku dobrze się sprawuje. Wcześniejszy ma 8 lat ten mam do zbierania do worka. Z Lidla do wysiewu. Jeden i drugi ma dwie opcje ale trzeba zmieniać rury nie chce mi się więc pracuje jednym i drugim.

Znowu się rozpisalam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AniazUroczyska 16:12, 27 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
MiluniaB napisał(a)

Ania jakie to piękne A co to zdjęcia, rysunki? Bardzo mi się podoba.


Ojej, to jest mistrzostwo, to jest majstersztyk! To taka pasja amatorska, czy związane z wykonywanym zawodem?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies