Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

sylszu 00:01, 12 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Widzę Kasiu, że z ogrodu romantycznego tworzysz ogród nowocześniejszy? Mój pierwotnie też miał taki być Ale jak zobaczyłam bogactwo roślin i kolorów to wiem, że nie potrafię jednak się ograniczyć do kilku gatunków Taka już ze mnie sroka. Czarny mur piękny i donice betonowe też super. Teraz już wiem skąd Twoja podpowiedź gdzie umiejscowić warzywnik. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Wiolka5_7 06:18, 12 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20586
Kasiek napisał(a)


Wiolu, slicznie Ci dziekuje, Albostriata juz zapisana do kupienia, cieszy tez, ze szybko rosnie Poczytalam troche o tej trawie, znalazlam jedna o nazwie Beni Kaze, masz ja moze ?

Jeszcze jej nie mam , ale dużo osòb ją ma na forum...np.Ola Leon...
Ona też rośnie duża
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 06:20, 12 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20586
Wow jakie zmiany ! A czarny mur wygląda ekstra !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Ona 14:59, 12 lip 2018

Dołączył: 12 lip 2018
Posty: 1
Dzien dobry,
bardzo podoba nam sie pani watek. Kiedys nagminnie czytalismy o Bawarii, bo wybieralismy nowe miejsce do zycia, i tak przez przypadek natrafilismy tu do pani. Teraz po wielu perypetiach juz tu mieszkamy i sie zadamawiamy. To w skrocie i przechodze do rzeczy. Czytala zona ze czesto jest pani u tego ogrodniczego. My tez tam czesto jestesmy i chyba ostatnio paniom widzielismy. Chcialem podejsc ale moja zona sie wstydzila i odciagnela. Ja jednak mysle ze to mogla byc pani, bo takie same psy byly jak tutaj pani pokazuje. A ze czesto pani pisze o tym miejscu i pokazuje, wiec pomyslalem ze to chyba tak. Jezeli nie, to bardzo przepraszam za najscie i zycze milego dnia. Jurek i Maria.

Kasiek 14:30, 13 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
sylszu napisał(a)
Widzę Kasiu, że z ogrodu romantycznego tworzysz ogród nowocześniejszy? Mój pierwotnie też miał taki być Ale jak zobaczyłam bogactwo roślin i kolorów to wiem, że nie potrafię jednak się ograniczyć do kilku gatunków Taka już ze mnie sroka. Czarny mur piękny i donice betonowe też super. Teraz już wiem skąd Twoja podpowiedź gdzie umiejscowić warzywnik. Pozdrawiam serdecznie.


Sylwia, ciesze sie ze wreszcie tu jestes Czy moj dawny ogrod, byl ogrodem romantycznym ? Nie wiem...Widzialas go na zywo, ten stary, i mam nadzieje ze kiedys zobaczysz tez ten nowy Znasz tez pierwszy moj plan na ogrod...mial byc zielono bialy, tylko i wylacznie...Przez pomylki, zamiast bialych kwiatow, dochodzily kwiaty rozowe...Pozniej odcienie fioletu ( gdzie w sumie, tego koloru nigdy nie chcialam) Nie chcialam tez innych rzeczy w ogrodzie, a jakos takos, samo samosie, znajdywaly sie tutaj Czy nowoczesniejszy? Moze troche, a napewno latwiejszy, samowystarczalny, z ograniczeniem prac...
Sylwia, na poczatku tej drogi, tez bylam sroczka, bo to piekne i tamto tez...mus miec Dzisiaj juz, jest to za mna i to mnie cieszy Roznorosnosc bede podziwiac u Ciebie i innych Co nie znaczy, ze nie bede miec kwiatow, o nie nie
Mur ? Dziwie sie ze mialam kiedys bialy
____________________
Bawarka
Kasiek 14:32, 13 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Wiolka5_7 napisał(a)

Jeszcze jej nie mam , ale dużo osòb ją ma na forum...np.Ola Leon...
Ona też rośnie duża


Wiolu, znalazlam w necie sporo info, mysle o niej...Piekna jest, dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 14:33, 13 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Wiolka5_7 napisał(a)
Wow jakie zmiany ! A czarny mur wygląda ekstra !


Juz lubie te czern i nie pamietam, ani tyci tyci, ze byl kiedys bialy
____________________
Bawarka
Kasiek 14:45, 13 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ona napisał(a)
Dzien dobry,
bardzo podoba nam sie pani watek. Kiedys nagminnie czytalismy o Bawarii, bo wybieralismy nowe miejsce do zycia, i tak przez przypadek natrafilismy tu do pani. Teraz po wielu perypetiach juz tu mieszkamy i sie zadamawiamy. To w skrocie i przechodze do rzeczy. Czytala zona ze czesto jest pani u tego ogrodniczego. My tez tam czesto jestesmy i chyba ostatnio paniom widzielismy. Chcialem podejsc ale moja zona sie wstydzila i odciagnela. Ja jednak mysle ze to mogla byc pani, bo takie same psy byly jak tutaj pani pokazuje. A ze czesto pani pisze o tym miejscu i pokazuje, wiec pomyslalem ze to chyba tak. Jezeli nie, to bardzo przepraszam za najscie i zycze milego dnia. Jurek i Maria.



Witam serdecznie Mario i Jurku Tutaj mowimy sobie po imieniu To prawda, ostatnio jestem w tym miejscu praktycznie codziennie, lubie tam spacerowac po obiedzie, odpoczywac i czerpac pomysly Szkoda ze nie podeszliscie, calkiem mozliwe ze to my bylismy, ja z mezem i psami Jejku, jeszcze po psach to mnie nikt nie poznawal Nastepnym razem prosze troche wiecej smialosci, nie gryziemy Ale sie teraz bede rozgladac i zagladac ludziom w oczy
____________________
Bawarka
Kasiek 14:47, 13 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ogrodowo nudy, musielismy zawiesc koparke a bez niej...Moze w przyszlym tygodniu ruszymy dalej, tymczasem, maluje listewki i szukam mebli ogrodowych, koniecznie z lezanka
____________________
Bawarka
nicol21 15:39, 13 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Kasiek napisał(a)
Ogrodowo nudy, musielismy zawiesc koparke a bez niej...Moze w przyszlym tygodniu ruszymy dalej, tymczasem, maluje listewki i szukam mebli ogrodowych, koniecznie z lezanka


szkoda, no ale miałaś sadzić rośliny, prawda?
bardzo mnie intrygują te pale brzozowe oj bardzo! A Ty zawodowo dawkujesz emocje i zdjęcia. Choć stop - emocje to akurat mocno idą w górę.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies